ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ху Цзіньтао: корупція знищить КПК

Велика Епоха
Ху Цзіньтао ще раз попередив, що корупція знищить КПК. Фото з sc.people.com
Ху Цзіньтао ще раз попередив, що корупція знищить КПК. Фото з sc.people.com
15 січня, на других зборах Центральної комісії Комуністичної партії Китаю (КПК) по перевірці дисципліни Ху Цзіньтао ще раз попередив, що корупція знищить КПК.

На других зборах центральної комісії КПК по перевірці дисципліни Ху Цзіньтао виступив з 35-хвилинною промовою. Ху заявив, що корупція як груз на тілі партії - дедалі важча. Є дві зміни: перше - економіка розвивається, розширилися політичні права і свободи народу; друге - у людей до критичної позначки знизився ступінь задоволення партійними організаціями і урядом.

Ху також відзначив: «Необхідно обов'язково усвідомити, що корумпованість партії все ще продовжується; обов'язково усвідомити, що корупція неминуче знищить КПК». Він додав, що потрібно враховувати уроки зміни влади в інших державах.

Хе Гоцян, член ПК Політбюро ЦК КПК, секретар Центральної комісії КПК по перевірці дисципліни, завідувач Оргвідділу ЦК КПК, у своєму виступі повідомив, що кількість порушень закону і правил партії стрімко зростає. У 2007 році комісія отримала 4,2 мільйона доповідей про такі порушення.  

Хе Гоцян також сказав, що в останній рік, серед адміністрації уряду і партійних установ, з'явилися особливо тяжкі злочини і злочини групового характеру.

Основні види злочинів:
 
1. Контрабанда за участю адміністрацій різних районів;

2. створення угрупувань для контролю і управління політичною і економічною діяльністю в своєму районі;

3. змова адміністрацій з мафією, щоб контролювати і управляти ринком розваг, азартними іграми, проституцією і торгівлею наркотиками;

4. контроль над організаціями, фінансами і акціями, розповсюдження фальшивої інформації, з метою отримання величезних прибутків;

5. незаконна організація груп, подібних до озброєної поліції або армії;

6. наймання вбивць, для фізичного знищення супротивників у сфері політики і бізнесу.

Як повідомив Хе, в 2007 році було 3 140 справ, пов'язаних з тим, що чиновники партії, адміністрацій і державних установ наймають вбивць. Це викликало сильне невдоволення у суспільстві.