• Китайські ЗМІ закликають скасувати посаду «міських контролерів»

  • Середа, 23 січня 2008 року
Як повідомив китайський інформаційний центр, після того, як в Китаї стався інцидент, коли «міські контролери» на вулиці забили до смерті невинну людину Вей Венхуа, минулого тижня на сайті «Південний уїкенд» почалося обговорення питання скасування «міських контролерів».

Коментатор сайту «Південний уїкенд» пан Го Дунін вважає, що звірячі вчинки «міських контролерів» вже давно не вважаються новинами, вартими уваги. Дуже часто надходять повідомлення про те, що «міські контролери» забили когось до смерті, когось зробили інвалідом, побили вагітну жінку і у неї стався викидень і так далі Один міський контролер якось навіть похвалився тим, що за рік він побив понад 500 чоловік, це щодня приблизно по дві людини.

У повідомленні сайту мовиться, що посада «міський контролер», це аномальний плід системи виконавчої влади в Китаї. Вони завідують приблизно 12-ма сферами, в які входить: охорона середовища міста, парків та інших місць відпочинку, регулювання руху дорожнього транспорту, нагляд за автостоянками, будівельними об'єктами і так далі, у них більше 300 функціональних обов'язків. Найабсурдніше те, що цими справами повинні займатися інші спеціально створені для цього відповідні структури. Сьогодні міські контролери виконують практично всі функції адміністративної влади, при цьому немає ніяких зрозумілих законів, що обмежують їх повноваження. Тому строго кажучи, фактично ці «міські контролери» діють протизаконно. Саме собою існування структури, що не має обмежень в повноваженнях, примушує засумніватися в її законності.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...