• Картини пекла визнали одними із найграндіозніших творінь нашого століття

  • Середа, 12 грудня 2007 року

Вперше «Картини пекла» були зображені у вигляді настінних малюнків у монастирі Юн даосом на ім’я У Шен, що жив в древній китайській столиці Чаньань, в епоху розквіту династії Тан.

Це був період багатства й благополуччя, але водночас, маючи великий статок, люди почали псуватися й суспільство поступово йшло до занепаду. Було багато професій, пов'язаних з убивствами, люди починали грузнути в гульбищах і марнотратстві. Все це й підштовхнуло У Шена намалювати ці «Картини пекла». В ті часи дуже багато людей приходили подивитися на них, після чого виправляли свої вчинки, були навіть випадки, коли різники кидали ножі й змінювали свою професію. Шкода, що ті картини, через численні війни, зникли зі світу людей.

Китайський художник живопису Цзян Іцзи пише картини вже протягом майже 50-ти років. У 2003 році він написав «Картини пекла». Висота полотна картини 66 метрів, а довжина - 60 метрів. Ця картина була визначена, як найграндіозніше творіння нашого століття в галузі релігійного мистецтва. Сюжети в картині були написані на основі описів пекла в книгах «Справжні канони Бодхісатви Тідзан» і буддійської «Алмазної сутри». Художник писав цю картину цілий рік, працюючи по 10 годин на день.Хан Чжи. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...