• У квартирі Го Чуаня провели обшук і 12-годинний допит

  • Вівторок, 11 грудня 2007 року

Після того, як 6 грудня Го Чуаня знизили на посаді увечері 7 грудня до нього в квартиру увірвалися співробітники відділу безпеки району Гулоу м. Нанцина і провели у нього в квартирі обшук, в результаті якого конфіскували 4 комп'ютери, серію статей «Передвісник демократії», яку написав Го і опублікував на деяких сайтах, а також конфіскували багато матеріалів із захисту прав людини. Після цього Го доставили у відділення міліції, де допитували протягом 12 годин (з 22:00 і до 10 години ранку).

Сам Го Чаунь вважає, що в цю справу втрутилися військовослужбовці. Адже він впродовж довгого часу стежить за проблемою кадрових військових і допомагає їм захищати їхні права, до того ж у своєму відкритому листі президентові Ху Цзінтао і прем'єр-міністрові Вень Цзябао він згадав про те, що збирає матеріали про порушення прав людини військовослужбовців. «Серед китайських громадян є така поширена думка, що хоч навіть президент Ху і займає пост голови військової ради, але дуже великий вплив на армію все ще здійснюють Цзян Цзимінь і Цзен Чинхун. Якби це було не так, то до мене не застосували б таких дій. Ху Цзінтао так не вчинив би, йому це не потрібно».

Починаючи з 14 жовтня Го написав першим керівникам Китаю 4 відкритих листи, з конкретними пропозиціями із створення демократичного багатопартійного правління, передачі армії державі, протидії тоталітарній владі і так далі. Але, як говорить сам Го: «Ймовірно мої листи не можуть прийняти ліві сили, які не витерпівши, почали діяти проти мене». Він готувався написати 5-й лист, але йому перешкодили, конфіскувавши всі матеріали. При цьому Го вважає, що перші 4 листи завершили перший етап його планів.

Фен Чжанле, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...