• Численна міліція знову перешкоджала проведенню акції обдурених вкладників «Ілішен»

  • Субота, 12 січня 2008 року

Обдурені вкладники збанкрутілої компанії «Ілішен» запланували провести 11 січня масовий хід до будівлі провінційної влади, але про їхній намір дізналися у відділі громадської безпеки і 11 січня вже о 6 годині ранку на демонстрантів чекали численні підрозділи міліції, що приїхали на понад 200 машинах і перекрили дорогу, що вела до будівлі влади провінції Ляонін. У ході взяли участь близько двох тисяч вкладників «Ілішен». Декілька десятків чоловік було арештовано. Самі вкладники відзначили, що, судячи з реакції влади, до цих людей відносяться, як до самих злісних ворогів.

Один вкладник «Ілішен» сказав: «Ми вже декілька місяців не можемо отримати гроші, адже вже скоро Новий Рік (китайський Новий Рік - 7 лютого). На різних Інтернет-форумах ми опублікували заяву про те, що кожного разу в день з цифрою 1 (1, 11, 21 - це ті дні, в які раніше компанія «Ілішен» виплачувала вкладникам гроші) ми будемо своїми акціями нагадувати про себе уряду. Після інциденту, коли понад 10 тисяч вкладників «Ілішен» вийшли до головного офісу компанії, на нас постійно посилюється тиск влади. Інтернет-міліція дуже швидко відстежує всі наші сайти і блоги, а також повідомлення у форумах, тому вони володіють деякою інформацією про нас. Недавно у деяких вкладників будинку були проведені обшуки і конфісковані комп'ютери».

10 січня всі структури органів громадського порядку різними способами попереджали вкладників «Ілішен», щоб вони не брали участь в акції 11 січня. По всіх навколишніх містах на авто- і ж/д вокзалах співробітники міліції відстежували вкладників «Ілішен», які збиралися їхати в Шеньян для участі в акції протесту, і забирали їх у відділення.

Кореспондентові Великої Епохи вдалося дізнатися, що 11 січня в акції протесту брали участь близько двох тисяч чоловік, це були в основному жителі м. Шеньян, з інших районів вдалося приїхати тільки декільком сотням чоловік. Багатьох також заарештували в той час, коли вони прямували на місце проведення акції. Таким чином, міліції вдалося розосередити сили учасників акції.

Один вкладник, який з раннього ранку прийшов до будівлі провінційного уряду, розповів: «Вже о 6:40 понад 200 міліційних машин перекрили головну дорогу. Сьогодні, біля будівлі уряду всюди міліція, їхні машини не поміщалися на узбіччях, тоді вони ставили їх в дворах і провулках. Міліціонери стежили буквально за кожним перехожим, нікому з них не можна було зупинятися в певних районах і збиратися по декілька чоловік, інакше їх відразу ж хапали і садили в мікроавтобуси, яких було приготовлено дуже багато».

11 січня кореспондент Великої Епохи дзвонив в головний офіс керівництва провінції Ляонін і відділу громадського порядку, там ніхто не брав трубку.

Як розповів кореспондентові вкладник з м. Телін, 10 січня в головному офісі управління громадської безпеки провінції Ляонін дуже довго проходили збори, в результаті яких всім міліційним ділницям прилеглих міст було розіслано повідомлення про те, що якщо хтось з підвідомчого ним району поїде на акцію в м. Шеньян, то міліціонери тієї дільниці будуть звільнені.

 
Цей вкладник з м. Телін також сказав: «Настане день, коли влада не зможе взяти над нами контроль, прийде весна, стане тепліше і не тільки вкладники «Ілішен», але й інші люди повстануть і почнуть проводити акції протесту. Людей буде вже значно більше, ніж 10 тисяч, подивимося, що тоді зможе зробити влада. Просто зараз нам потрібні гроші, щоб хоч якось відсвяткувати Новий Рік, що наближається».

Нагадаємо: між компанією "Ілішен" і  людьми, більшість з яких жителі маленьких міст або ж селяни,  був підписаний договір про те, що селяни купують у компанії устаткування для вирощування мурашок, а потім компанія купуватиме у них  мурашок.  Мурашина кислота використовується для виготовлення поживних харчових добавок. Але в жовтні 2007 р. компанія перестала купувати у селян мурашок,  не виплативши їм гроші за вже придбаних.  При цьому працівники компанії  почали поширювати інформацію про те, що  "Ілішен" розорилася, а її головні керівники сховалися.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...