• 70 тисяч селян вимагають повернути їм землю

  • Четвер, 20 грудня 2007 року
Після того, як понад 70 000 селян з провінції Шансі оголосили про те, що вони мають намір повернути собі 150 000 му землі, місцева влада проявили занепокоєння, проводячи збори декілька днів підряд і заарештувавши трьох їхніх представників.

Захисник інтересів селян з м. Хуаян пан Ван розповідає, що 20 днів тому 6 уповноважених сільських жителів поїхали до Пекіна з апеляцією. Коли вони повернулися, то почали проводити виміри і аналіз використання землі, зробили таблицю, в якій вказали, скільки всього землі зараз у розпорядженні селян, скільки знаходиться під засівом, і скільки ще вільної землі. Вони робили це протягом 3-х днів, починаючи з 2 грудня, і зіткнулися з сильними перешкодами з боку співробітників відділу громадського порядку. У деяких представників селян міліція забрала письмові результати вимірів і аналізу землі. 4 грудня місцева влада заарештувала представників Чена Сичжун і Чи Синци, інкримінувавши їм «порушення громадського порядку». Їх протримали в ув'язненні 10 днів, після чого відпустили, не видавши ніяких документів про факт і причину їх затримання.

14 грудня декілька сотень землеробів пішлип до місця ув'язнення Чена і Чи, вимагаючи відпустити їх. Місцева влада сказала, що вони чекають розпорядження вищестоящих чиновників. Після чого заарештованих відпустили. Але кажуть, що їх збираються переслідувати далі, звинувативши в кримінальному злочині.

16 грудня без пред'явлення звинувачень і яких-небудь роз'яснень, міліція заарештувала ще одного представника інтересів селян Чжан Санмін.

Як стало відомо, вище керівництво провінції Шансі спустило директиву про те, щоб всі місцеві власті суворо стежили за розвитком цієї ситуації і були у будь-який час готові взяти ситуацію під контроль і стабілізувати становище.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...