• Дівчину жорстоко побили за те, що вона поставила мопед у недозволеному місці

  • Четвер, 13 грудня 2007 року
 
7 грудня співробітники органів правопорядку, які відповідають за парковку транспортних засобів, в районі Сяншань м. Гуйлін провінції Гуанси грубо вимагаючи заплатити штраф, нанесли сильні тілесні ушкодження 16-літній дівчині Лан Юаньсен, що привернуло увагу і викликало обурення близько тисячі людей на вулиці. В результаті утворилося стовпотворіння і близько двох годин вулицею не міг рухатися транспорт. Для відновлення порядку місцева влада направила близько 100 міліціонерів спецзагону. Дядько потерпілого розповів, що його племінниця зараз лежить в лікарні. Її так сильно штовхали ногами, що пошкодили ділянку грудей, внаслідок чого впродовж вже декількох днів вона не в змозі вживати їжу. Він також сказав, що ніхто не прийшов до них з офісу тих співробітників, які її побили. Вони навіть не вибачилися. Чималу плату за лікування платять батьки Лан.   
 
За словами господаря закусочної, в яку Лан Юаньсен завозить масло, близько 8 години ранку дівчина на мопеді привезла продукт. Вона залишила мопед біля дверей, віддала масло, повернулася, сіла на мопед і почала чекати, коли їй приготують пампушки. В цей час до неї підбігло близько 20-ти чоловік з дружини охорони і почали наполегливо примушувати її заплатити штраф у розмірі 50 юанів (близько 7$) за те, що вона зупинила мопед в недозволеному місці. Вона сказала, що у неї немає такої суми і що вона не знала, що тут зупинятися не можна. Тоді правоохоронці почали стягувати її з мопеда, щоб його конфіскувати.
 
Очевидець, пан Лян стверджує, що один із співробітників дружини, молодий чоловік, ударив її двічі по обличчю, а потім сильно штовхнув ногою в груди, інший сильно схопив її за горло. Потім вони взяли її мопед і поставили на свій трейлер, збираючись його відвезти, але в цей час навколо почали збиратися обурені люди. Вони не дали правоохоронцям відвезти мопед дівчини, вигукуючи, що потрібно побити цих співробітників дружини і що вони справжні бандити.
 
Лян згадує: «Я прийшов у закусочну купити пампушки, коли побачив, що ці охоронці порядку б'ють дівчину. Я запитав, як же ви смієте так чинити посеред білого дня на очах у тисяч людей? На що один із них відповів, що це не моя справа». Тоді я сказав, що хіба зараз уряд не пропагує теорію «гармонійного суспільства». Я сказав їм, що вони не мають права бити людей». Після цих його слів співробітник дружини витягнув палицю і вдарив пана Ляна по потилиці, а потім кілька разів штовхнув його ногою. Після чого його і дівчину відвезли в лікарню, але ніхто з керівництва не почав займатися цією справою, всі витрати на лікування вони оплачують самі.
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...