• МЗС КПК висунуло протест з приводу фото Цзянь Цземіня, який спостерігає за дівчатами під час 17 з'їзду КПК

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 18 грудня 2007 року
Під час 17 з'їзду КПК Цзянь Цземінь сидів на місці голови і хтивим поглядом спостерігав за молодими дівчатами з обслуговуючого персоналу, не пропускаючи жодної. Ці сцени зняв на фото кореспондент агентства Рейтер, після чого МЗС КПК висунуло цьому агентству свій протест.
 
Як повідомляє щомісячний журнал «Кайфан», ці фото, зняті кореспондентом агентства Рейтер, були опубліковані багатьма західними ЗМІ, для КПК це виявилося нестерпним, МЗС КПК постійно виражає агентству Рейтер  свій протест із цього приводу.
 
Але згубна природа Цзянь Цземіня не змінилася, 8 листопада під час відвідин одного з храмів в м. Ухань, він не упустив нагоди сфотографуватися з 6-ма молодими дівчатами. Це фото вже побувало на багатьох китайських сайтах. Перед тим, як сфотографуватися, охорона Цзяня обшукала цих дівчат, у них конфіскували їхні посвідчення особи і сказали, що повернуть тільки після того, як сфотографуються.
 
Коли Цзянь приїхав на екскурсію в той храм в Ухані, місцева влада провела велику підготовку до його приїзду, протягом декількох годин, поки він відвідував зали храму, транспорт навколо був зупинений, всюди була міліція, нікого з туристів не пускали всередину. Навколо лунала лайка невдоволених людей.
 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...