• У басейні річки Янцзи сталася найбільша осіння засуха за останніх півстоліття

  • П'ятниця, 14 грудня 2007 року
 
В даний час басейн річки Янцзи переживає найбільшу засуху за останніх 50 років. У верхів'я річки прибуває дуже мало води.   У середній течії і пониззі річки рівень води продовжує падати, внаслідок чого одне за іншим судна сідають на мілину, що доставляє дуже багато проблем.
 
Газета «Чутянь» повідомляє, що за словами начальника управління фарватером річки Янцзи Ван Дапін, 6 грудня цього року зафіксований найнижчий рівень води у фарватері Янцзи в м. Ша провінції Хубей за останніх 30 років, рівень води в районі Ханкоу нижчий ніж був минулого року в цей же період на 1м 70см.
 
Заступник начальника метеорологічного центру району Ухань сказав, що основною причиною скорочення рівня води в Янцзи є «Небо не благоволить до нас». Ця ситуація почалася у вересні, рівень води в річці почав сильно падати через мале надходження води у верхів'я річки, в деяких районах це стало найбільшою засухою за останніх 50 років, і за всіма розрахунками вона триватиме і взимку.
 
Зараз вже понад 40 суден через стрімке пониження рівня води в річці сіли на мілину, що створило великі труднощі для водних перевезень  деякими водяними шляхами.
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...