• Арешт Ван Феньо розглядається вкладниками «Ілішен», як трюк КПК по відверненню уваги

  • Понеділок, 17 грудня 2007 року

Відділ громадської безпеки провінції Ляонін заарештував юридичного представника компанії «Ілішен» Вана Феньо у звинуваченні його в кримінальному злочині «планомірне і організоване підбурювання вкладників компанії колективно звертатися з апеляцією, а також в підбурюванні до масового порушення громадського порядку». Вкладники «Ілішен», побачивши цю новину по телевізору, сказали, що КПК знайшла «козла відпущення» і знову намагається зняти з себе відповідальність і відвернути увагу вкладників від вимоги повернення грошових застав.

10 грудня по телебаченню провінції Ляонін в новинах сказали, що директор і юридичний представник компанії «Ілішен» Ван Фене був арештований і звинувачений в кримінальному злочині, а саме в планомірному і організованому підбурюванні до масових порушень громадського порядку. У новинах показали, як він перед камерою визнав свою провину, на нього одягли наручники і відвели. Після цього репортажу більшість вкладників «Ілішен» заявили, що це просто спектакль про людське око, що КПК просто нахабно одурює людей. Вони питають уряд: «Хіба Ван Феньо не відповідальний за те, що вони позбулися своїх внесків? Як він міг підбурювати нас подавати апеляції?» Про внески людей в новинах зовсім нічого не сказали.

Деякі вкладники з м. Шеньян аналізуючи ситуацію, говорять: «Уряд зробив вигляд, що вже заарештував головного винуватця, і тепер він з чистою совістю може дивитися в очі людям. А цього «винуватця» можливо засудять на 1-2 роки ув'язнення за підбурювання до порушення порядку, і оголосять всім, що винуватець спійманий і покараний. Таким чином КПК намагається заспокоїти людей».

Більшість із вкладників «Ілішен», це або селяни, або звільнені з роботи люди порівняно низьких шарів суспільства, які просто повірили численній пропаганді урядових ЗМІ щодо «Ілішен» і стали її вкладниками. Після того, як з «Ілішен» виникли проблеми, більше ніякі ЗМІ не передають інформацію про цю компанію, тільки на самому початку телебачення провінції Ляонін передало «листа керівництва провінції Ляонін вкладникам компанії «Ілішен», в якому йшлося про те, що цю справу вже взяв до розгляду міський суд м. Шеньян.

Після подальших дій з боку місцевої влади, і особливо після арешту Ван Фене, люди зовсім втратили довіру до уряду. Численні вкладники компанії заявляють, що тепер їх вже не так легко провести, що «якщо уряд не поверне їм гроші, то хай він і не думає проводити Олімпіаду!»

Фан Сяо, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...