• Нова книга «Напередодні світанку»: Пекінська Олімпіада - це передвісник нещастя

  • Вівторок, 18 грудня 2007 року

У книзі Тун «Напередодні світанку» розповідається про реальну ситуацію в Китаї, що виникла під керівництвом лідерів КПК. У книзі також на основі історичних фактів йдеться про те, що проведення Олімпіади в комуністичній країні або ж країні з будь-яким іншим тоталітарним режимом, це ознака нещастя, що низка великих трагедій відбулися в історії через те, що неправильно вибрали країну-господаря Олімпіади.

Починаючи з того часу, коли було вирішено право організації Олімпійських Ігор 2008 р. передати Пекіну, в Китаї постійно відбувається безліч випадків насильницького переселення людей, незаконного знесення їхніх будинків, а також обмеження прав так званих «інакодумців» і недопущення їх до участі в Олімпіаді.

Багато спостерігачів вважають, що найпершим об'єктом нападок КПК є Тайвань і що зараз КПК не насмілюється напасти на нього тому, що зараз в китайському суспільстві великий хаос, люди незадоволені чиновниками. За статистикою в Китаї кожні 6 хвилин відбуваються акції протесту проти насильства влади і в захист прав людини, і навіть Ху Цзінтао визнав, що цю ситуацію вже практично неможливо налагодити. Саме тому КПК зараз не може повністю вирішити «тайваньську проблему». Таким чином захисником Тайваню є не США, а громадяни континентального Китаю.

Пані Тун вважає, що якщо в Китаї, в такій ситуації, як зараз, вдасться успішно провести Олімпіаду, при такій наростаючій незадоволеності народу і при блокуванні інформації, дуже можливо, що КПК почне зовнішню війну, щоб ослабити внутрішній тиск.

Через економіку, що «нестримно розвивається, а також обширну пропаганду КПК щодо «гармонійного суспільства», світова спільнота вважає, що в Китаї дійсно почалися реформи відвертості і свобод, але Тун дуже категорично протестує проти цієї думки, вважаючи її повністю помилковою.

Вона говорить, що напередодні Олімпійських Ігор КПК широко розповсюджує свої політичні досягнення, але з другого боку саме через майбутню Олімпіаду, Китай зараз став центром уваги всіх ЗМІ, що дозволяє все більше розкривати справжню зовнішність КПК.

Починаючи з 2000 року в Китаї неухильно зростає кількість самогубств робітників, насильницького переселення людей, незаконного видаляння внутрішніх органів, втеча за кордон корумпованих чиновників, репресії стосовно тайваньських бізнесменів, а також озброєння, націленого на Тайвань, і особливо посилилися репресії на релігійному грунті, які по суті взагалі не мають відношення до уряду і політики. Все це говорить про те, що КПК - це не нормальний уряд.

За прогнозами Тун, наступного року вищеперелічені показники прав людини в Китаї ще більше погіршають, особливо ситуація з середнім і малим бізнесом тайванців у континентальному Китаї. КПК створила новий закон про працю і намагається гнів звільнених робочих перенести на тайванських бізнесменів. Наступного року ще більше зросте кількість корумпованих чиновників КПК, які тікають за кордон, і оскільки майже всі основні кошти держави вже вибрані їх «колегами», вони намагатимуться витягувати гроші з тайванських, гонконзьких та  іноземних підприємств у Китаї.

В кінці Тун сказала, що зараз Китай якраз знаходиться «напередодні світанку», для Китаю зараз ключовий період в історії. Зараз все більше людей виходять з комуністичної партії, все більше наростає загальна хвиля руху за права людини усередині самого Китаю. Всі ЗМІ повинні підтримувати цей рух і всюди писати про нього, щоб допомогти китайському народу перекинути цю червону стіну і зустріти новий демократичний Китай.

Чжан Іцзін, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...