• Влада приховує вбивство людини співробітниками правопорядку

  • Четвер, 20 грудня 2007 року
Після випадку вбивства на вулиці людини співробітниками міського контролю м. Чанша провінції Хунань минуло вже три дні, але ні в одному ЗМІ, численні представники яких були на місці подій і брали інтерв'ю, не з'явилося жодного повідомлення про це. Форуми про це на сайтах закриті.

Брат убитого розповідає, що після того, як на вулиці на очах у всіх людей співробітники контролю вбили його брата, під тиском влади він змушений був віддати їм його тіло. Вже пройшли три дні, а від влади немає ніяких роз'яснень з приводу того, що сталося.

Він говорить: «Мій брат побачив несправедливість і прямо сказав охоронцям закону про це, через що його почали бити і душити. Коли я підбіг до місця подій, мій брат ще дихав, я зажадав, щоб ті люди негайно відвезли його до лікарні, але вони не зробили цього, а поспішили сховатися. Після чого брат помер. Влада двічі намагалася силою забрати його труп, ми чинили опір цьому. Але у нас немає ні грошей, ні повноважень, що ми можемо зробити? Тому нам нічого не залишилося, як підкорятися владі і віддати його тіло. Влада нам тоді сказала, що з нами неодмінно зв'яжуться з прокуратури і з відділу громадського порядку і розкажуть нам про хід розслідування. Але сьогодні вже 4-й день, а з нами ще ніхто не зв'язувався, і нічого нам не пояснили».

На місці події правозахисник м. Чанша пан Це Фулін в інтерв'ю радіо сказав: «Безліч людей навколо обурено лають тих співробітників контролю; вони не тільки не мали ніякого права вбивати людину, але не повинні були навіть застосовувати яку-небудь силу, вони абсолютно незаконними способами контролюють виконання законів».

У той же самий день на форумі міського сайту з'явилася стаття про цей інцидент, яка викликала бурхливе обговорення. Але наступного дня на цей форум вже не можна було зайти, він був заблокований.

Як розповів брат покійного, багато ЗМІ були на місці події, але, на жаль, ніде не було про це інформації, виключаючи один місцевий канал, - там у новинах коротко передали про те, що сталося; у повторі новин цієї інформації вже не було.

Представники офісу загону міського контролю на питання журналістів сказали, що це була раптова смерть від хвороби, стверджуючи, що співробітники їхнього загону навіть не торкалися до нього.

Брат померлого повідомив: «Якщо влада відмовиться взяти відповідальність за це, то ми готові подати на них судовий позов, ось тільки поки жоден адвокат не погодився вести справу, всі вони уникають контактів з нами».

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...