• Правозахисники з материкового Китаю вітають викриття факту тиску на американського законодавця

  • П'ятниця, 4 січня 2008 року

Недавно Велика Епоха вже повідомляла про оприлюднення членом законодавчого органу Нью-Йорка листа, якого йому послало китайське консульство в спробі впровадити комуністичну ідеологію на Бродвеї. Декілька правозахисників з Китаю повідомили Великій Епосі, що вони захоплені сміливим вчинком законодавця.

19 грудня член законодавчих зборів Майкл Бенджамін оприлюднив листа від китайського консульства. Лист закликав конгресмена «за жодних обставин не надавати підтримку «Святковим чудесам» і Гала-концерту, присвяченому китайському Новому року. Ці шоу організовані ТБ НТД, - незалежною китайськомовною телевізійною станцією, яка багато разів зазнавала нападок з боку компартії Китаю (КПК).

Цзінь Чжун, головний редактор гонконзького журналу Open Magazine, в розмові з кореспондентом Великої Епохи виразив надію, що вчинок законодавця виражає думку широких мас населення США, і цей інцидент також показав, що зараз уряд США має краще розуміння щодо природи КПК, схильної до маніпуляцій.

Кращий спосіб відповісти на зло - викрити його

Колишній кореспондент телевізійної станції Шаньсі Ма Сяомін захоплюється вчинком пана Бенджаміна, відзначаючи, що викриття тиску, що здійснюється КПК, вимагає великої хоробрості і чистого серця. Це представляє суть справжньої західної демократії.

Ма сказав: «Зараз автократія і тоталітаризм КПК не насмілюються діяти відкрито, КПК може лише таємно будувати підступи і поширювати свої жахливі ідеї».

Чому КПК заважає ТБ НТД проводити культурні виступи? Ма дав зрозуміти, що в основі шоу закладені доброта і висока моральність, тоді як партійна культура КПК незмінно використовує безліч безпринципних способів для придушення правди. Він вважає, що втручання КПК, фактично, тільки зробило концертам рекламу.

Чень Сі, позаштатний співробітник з південно-західного Китаю провінції Гуйчжоу, відзначив, що ця подія знову відкрила неприйняття компартією Китаю цивілізованого суспільства. Інцидент є вкрай ганебним для КПК. Чень сказав: «Справжні речі не побоюються викриття, а мерзотні і потворні - бояться світла дня».

«ТБ НТД організовує шоу, що несе традиційну китайську культуру, - це велика справа, яка є джерелом патріотичної гордості китайців. Лише організації із збоченими принципами, такі як КПК, будуть вороже налаштовані і відчуватимуть страх по відношенню до нього», - додав він.

Традиційна культура Китаю

Чень повідомив, що шоу ТВ НТД відоме не тільки за кордоном, але слух про нього поширився і в материковому Китаї. Значна кількість людей змогла прорватися крізь блокаду Інтернету в Шанхаї і побачити звіти, що стосуються цієї виняткової події.
Він сказав: «Програми ТБ НТД насичені і живі. Шоу натхненне і зворушливе. Це реальна підготовча робота в розповсюдженні справжньої китайської культури і мистецтва, її внутрішнього духу».

Весь світ повинен бути попереджений про підривну діяльність КПК

Відомий політичний оглядач Ху Пін вважає, що член законодавчих зборів все зробив правильно, ці дії повинні бути оприлюднені, щоб люди дізналися про методи, що застосовує КПК, для маніпуляції стосовно іноземних урядів. Це показує, що уряд США все краще розуміє питання втручання КПК.

Він сказав, що КПК не тільки претендує на панування в політиці і в армії, але також вторгається в сферу культури в спробі нав'язати свій диктаторський вплив іншим державам. КПК контролює не тільки материковий Китай, але також використовує свободу демократичних країн для поширення своєї отрути в інші суспільства.

Ху підкреслив, що деспотизм і демократія діаметрально протилежні. Цей випадок є закликом до Заходу бути пильним і не піддаватися тиску китайського режиму.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...