• Викриті нові факти про «чорні шахти», де використовується рабська праця дітей

  • Четвер, 20 грудня 2007 року

Нещодавно австралійська газета «Ранковий вісник Сіднея» повідомила про те, що сьогодні на «чорних шахтах» в провінції Шансі використовують рабську працю вкрадених і проданих дітей, яких там знаходиться декілька сотень.

Понад 500 сімей розшукують своїх зниклих дітей, при цьому влада КПК перешкоджає їм у пошуках, блокує всю інформацію про це. Всі місцеві ЗМІ попереджені нічого не повідомляти на цю тему. У червні цього року на Інтернет форумі «Дахе» одна жінка опублікувала повідомлення із закликом врятувати дітей, що знаходяться в «рабстві» і описала деякі подробиці того, що вона знає, при цьому сказавши, що вона вже приготувалася до всього, що може з нею статися після публікації цього повідомлення. Ця інформація відразу ж була видалена.

У газеті «Ранковий вісник Сіднея» від 16 грудня була опублікована стаття під заголовком «Де наші діти?», у якій йдеться, що сім'ї зниклих дітей вважають, що щонайменше декілька сотень дітей, проданих на чорні роботи, перепродували з Шансі в провінції Хенань, Шаньдун і Хебей. Відомо також, що їх примушують працювати по 20 годин на день при цьому у будь-яку мить їх можуть забити до смерті.

Один із батьків, що втратив свою дитину, батько 18-річного сина Юань Чен говорить, що його син пропав минулого року в провінції Чженчжоу, і що дитина, яка недавно втекла з «рабства», по фотографії впізнала його сина, сказала, що бачила його на «чорних шахтах», де він працює. Із зниклих дітей досі ще не знайдено 2/3.

У статті йдеться, що 5 червня цього року на Інтернет форумі «Дахе» мати зниклої дитини опублікувала статтю, в якій розповідається про те, що пережили батьки у пошуках своїх зниклих дітей, а також палкий заклик понад 400 батьків допомогти знайти їхніх дітей. Крім цього в її повідомленні йшлося також і про те, що декілька батьків намагалися врятувати з «рабства» одну дитину, якій близько 8 років, але їм перешкодив у цьому місцевий міліціонер, сказавши: «Це не ваша справа, адже дитина теж не ваша». Після цього влада відразу ж блокувала доступ до цього форуму і прибрали з нього всі матеріали щодо цих подій. Місцеві ЗМІ також отримали суворий наказ, не повідомляти більше про такі речі.

У статті розповідається, що жінка, яка опублікувала ці повідомлення на форумі, назвавшись Сяо Чин, постійно стикається з переодягнутими шпигунами, які їй погрожують. Через це вона вимушена часто переїздити з місця на місце, міняти номер мобільного телефону і адресу електронної пошти. У неї на руках є фото і докази про понад 400 зниклих дітей. Вона вже приготувалася до того, що з нею може трапитися все, що завгодно, тому всі ці матеріали частинами передала своїм друзям і родичам, попросивши їх про те, що якщо з нею щось трапиться, щоб вони придумали спосіб, як оприлюднити ці матеріали.

Як повідомляється в статті, окремі чиновники провінцій Шансі та Хенань перешкоджають батькам у їхніх самостійних пошуках своїх зниклих дітей. Одна мати розповіла, що її чоловіка кілька разів викликали на допит в управління громадського порядку, а також примушували її саму написати заяву про те, що всі докази, які є у неї, того, що її зникла дитина була продана в «рабство», помилкові.

Дуже багатьом батькам, які докладають зусилля у пошуках своїх дітей, багато разів погрожували і говорили, щоб вони припинили пошуки. Коли один із них прийшов з апеляцією у відділ по прийому скарг в провінції Хенань, йому там прямо сказали: «Звертайтеся хоч в ООН, все одно це вам не допоможе». Деякі хотіли поїхати із зверненням до Пекіна, але їх затримали на залізничному вокзалі співробітники міліції і не пустили їхати. Вони намагалися створити свій союз, але також зіткнулися з великими перешкодами з боку міліції.

Коли кореспонденти зв'язалися з офісом, що безпосередньо займаєтьсярозслідуванням цих «чорних шахт» в провінції Шансі, співробітник офісу сказав: «Ми вже розкрили всі ці підпільні підприємства і закрили їх, а також звільнили всіх дітей, яких вони використовували, як рабів. У тих батьків немає ніяких доказів, що їхні зниклі діти знаходяться в Шансі».

У статті йдеться, що чиновники з усіх сил намагаються «обілити» себе і зняти з себе відповідальність за ці злочини.

У повідомленні також розповідається про те, що був знайдений хлопчик, якому дивом вдалося втекти з «чорних шахт», його звуть Ху Цзіюн, коли його викрали три роки тому в провінції Чженчжоу, йому було 15 років. Він розповів, що його продали в одну з «чорних шахт» провінції Шансі, після чого, коли з'явилася небезпека того, що цю «шахту» можуть розкрити, його в целофановому мішку перепродали в іншу «чорну шахту» в провінції Хенань, звідки йому потім і вдалося втекти. Зараз він все ще дуже переляканий і боїться розмовляти з незнайомими людьми і виходити з будинку. Ху розповів, що в червні цього року з їхньої «шахти» втекли 6 дітей у віці десяти років, коли лиходії їх знайшли і привезли на «шахту», вони змусили Ху дивитися, як їх всіх по черзі забили до смерті, щоб це було йому уроком.

Сен Ні. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...