• Кількість самогубств ошуканих вкладників компанії «Ілішен» зростає

  • Неділя, 20 січня 2008 року

Після 8-ми літнього «тріумфу» за підтримки уряду і подальшого банкрутства компанії «Ілішен», за неповною статистикою обдурених вкладників, в місті Шеньян, де розташовувався головний офіс компанії, наклали на себе руки близько 20 чоловік, а у всій провінції Ляонін кількість самогубств вкладників вже досягло 50 чоловік. Постійно надходять зведення з різних районів провінції про те, що хтось зістрибнув з даху будівлі або випив отруту, у багатьох сталися психічні розлади.  У період з 20 по 22 листопада 2007 р. понад 10 тисяч вкладників «Ілішен» зібралися біля головного офісу компанії, вимагаючи повернути їм їхні гроші. З ними зустрівся заступник секретаря провінційного партійного комітету, який не виходячи з машини, попередив їх: «Ви повинні психологічно приготуватися і не мати ніяких ілюзій, компанія збанкрутіла і з вашого боку абсолютно безглуздо сподіватися на те, що за всіма рахунками компанії вам заплатить уряд».

30 листопада по телеканалу, що віщає на провінцію Ляонін, було передано повідомлення місцевої влади вкладникам «Ілішен», в якому офіційно було оголошено, що компанія «Ілішен» - банкрут.

Як розповіли кореспондентові вкладники, після цього повідомлення багато вкладників покінчили життя самогубством. А у великої кількості людей стався нервовий зрив.

Вкладники «Ілішен» з різних міст провінції Ляонін повідомили кореспондентові Великої Епохи, що постійно дізнаються про нові випадки самогубств, що лише в одному місті Шеньян вже понад 20 обдурених вкладників наклали на себе руки, а по всій провінції таких понад 50 чоловік.

Вкладники також розповіли, що недавно військовий офіцер, який служить в армії вже 21 рік, отримав повідомлення про те, що після банкрутства «Ілішен» його сестра практично позбулася розуму. Через день після цього повідомлення, йому подзвонили і повідомили, що його мати, яка теж була вкладником «Ілішен», наклала на себе руки. Він відразу ж попросив відпустку і приїхав додому на похорон. Після цього він написав лист першим керівникам провінції Ляонін, в якому описав ситуацію, розповів про те, що в сім'ях багатьох військових, яких він знає, є вкладники «Ілішен», що позбулися своїх грошей. У листі він також висловив свою думку щодо бездіяльності уряду.

Фан Сяо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...