• Адвокат, який викриває лиходійства кліки Цзян Цземіня, знову затриманий

  • Неділя, 13 січня 2008 року
Після того, як 10 січня адвоката-правозахисника Чжен Енлуна викликали в міліцію і через час відпустили, наступного дня його знову забрали в міліцію цього разу разом з дружиною Цзян Мейлі. Вони досі знаходяться в затриманні.

Громадянка Гонконгу пані Шен Тін, яка за допомогою і сприяння адвоката Чжен Енлуна написала і видала книгу, що викриває злочини шанхайського угрупування Цзян Цземіня, в інтерв'ю кореспондентові Великої Епохи сказала, що на цей раз разом з адвокатом Чжен в міліцію викликали і його дружину, причина була та ж, що й раніше - підозра їх в економічному злочині. Пані Шен дуже за них хвилюється і закликає світову громадськість звернути увагу на цей інцидент і протягнути їм руку допомоги.

З приводу виклику в міліцію 10 січня адвокат Чжен в інтерв'ю кореспондентові Великої Епохи сказав, що його просто протримали в міліційній ділянці з 10 години ранку до 5 години вечора, як і декілька минулих разів. Він також розповів, що видана Шен Тин книга вже з'явилася в Шанхаї і розповсюджується серед місцевих апелянтів. 9 січня один апелянт збирався принести цю книгу адвокатові Чжену, але його заарештували. Місцева влада дуже боїться розповсюдження цієї книги.

Починаючи з серпня минулого року адвоката Чжен Енлуна забирали в міліцію 13 разів. Це робилося під приводом підозри його в несплаті податків, але завжди виходило так, що відбувалося це в так звані чутливі для влади дні, наприклад в день оголошення вироку колишньому першому шанхайському багачеві Чжоу Чжені, звинуваченому в значних фінансових махінаціях, або ж в день, коли приїжджали представники західних ЗМІ і так далі. Причому кожного разу його практично ні про що не питали, просто тримали декілька годин в дільниці, а потім відпускали.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...