• Розпорядження президента тимчасового перехідного китайського уряду схвилювало владу Китаю

  • Вівторок, 12 лютого 2008 року
7 лютого президент тимчасового перехідного китайського уряду У Фан опублікував розпорядження, в якому мовиться про те, що завданням цього уряду на 2008 р. є за допомогою китайського народу і армії припинити правління в Китаї компартії (КПК).

У розпорядженні, виданому тимчасовим перехідним китайським урядом, який зараз знаходиться за межами Китаю, в перший день китайського Нового року (7 лютого), також мовиться, що з цього дня президент У Фан уповноважує своїх прихильників в китайській армії, за першої слушної нагоди підняти війська для здійснення державного перевороту і скинення влади КПК. А також з моменту публікації цього розпорядження, у будь-який момент китайський народ може повстати і повалити уряд.

Після того, як правління КПК буде припинено і сама КПК буде розкладена, тимчасовий китайський уряд переїде до Китаю і там спеціальний комітет вибере главу нового уряду і кабінет міністрів. У виборах братимуть участь ті, хто зробив особливий внесок в процесі скинення влади КПК. Серед кандидатів також будуть нинішній генеральний секретар КПК Ху Цзінтао, прем'єр міністр Вень Цзябао, армійський офіцер і народний лідер, які першими піднімуть військових і простих людей на повстання. На цьому місія китайського тимчасового перехідного уряду буде закінчена, і він буде розпущений. Про це було сказано у розпорядженні президента У Фана.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...