• У Таїланді арештовано 22 послідовники Фалуньгун

  • Вівторок, 12 лютого 2008 року

Поліція Таїланду 8 лютого затримала 13 послідовників китайської системи самовдосконалення Фалуньгун*, які проводили мирну акцію напроти Китайського посольства з вимогою негайно припинити репресії послідовників їхньої школи в Піднебесній.

Поліція зажадала пред'явити документи, після чого їх силою посадили в машини і повезли в поліцейську ділянку, а звідти переправили у в'язницю для людей, які чекають депортації (пред'явлені ними посвідчення біженців ООН з номерами UN поліція не визнала за документ). Незабаром поліцейські у формі і в цивільному заарештували ще 9 послідовників Фалуньгун, які поширювали матеріали біля імператорського палацу і на прилеглих до нього вулицях. Їх відразу відвезли у в'язницю для тих, кого депортують.

Як повідомив один із послідовниківФалуньгун Таїланду, ці затримання, які відбулися одночасно в різних місцях, говорять про те, що це планомірно підготовлені дії, за якими стоїть китайське посольство. За день до того, що сталося, по телебаченню «Нова династія Тан» і у Великій Епосі було передано поздоровлення китайцям з Новим роком від прем'єр-міністра Таїланду, це був удар по планах китайської компартії, яка намагається контролювати країни Південно-східної Азії в питанні Фалуньгун.

Всі затримані учні Фалуньгун зареєстровані в ООН як претенденти на статус біженця. Вони чекають направлення в третю країну.

Версія китайською

*Фалуньгун (або Фалунь Дафа) - один із видів цигун (традиційна китайська гімнастика). За даними сайту www.faluninfo.ru, у 1999 році комуністичний режим Китаю всупереч китайським законам і Конституції незаконно заборонив Фалуньгун через велику кількість послідовників (близько 100 млн.). З того часу в Китаї ведеться жорстоке переслідування практикуючих Фалуньгун, що супроводжується тортурами і вбивствами. Більш того, в 2004 році стало відомо про масові насильницькі видаляння внутрішніх органів для продажу у живих послідовників Фалуньгун в Китаї, які тривають досі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...