• Пекінська влада ігнорує вимоги міжнародного співтовариства звільнити правозахисника Ху Цзя

  • Понеділок, 4 лютого 2008 року
Сім'я відомого китайського правозахисника Ху Цзя 30 січня отримала офіційне повідомлення з прокуратури м. Пекіна про те, що Ху Цзя арештований у звинуваченні в «спробі скинення державної влади».

Міжнародна організація «Репортери без кордонів», головний офіс якої знаходиться в Парижі, виражає свій протест проти арешту правозахисника Ху Цзя. 31 січня вони опублікували заяву, в якій стосовно дій китайської влади мовиться: «Їхній вчинок (арешт Ху Цзя) є образою зусиль дипломатів багатьох країн, які вимагають звільнення правозахисника».

Напередодні Олімпіади міжнародне співтовариство пильно спостерігає за тим, що відбувається у Китаї і за тим, як влада КПК виконує свою обіцянку поліпшити ситуацію з правами людини в країні. Після арешту правозахисника Ху Цзя Європарламент і багато міжнародних організацій неодноразово закликали китайську владу негайно звільнити правозахисника.

У заяві організації «Репортери без кордонів» також йдеться: «Хіба пекінська влада оглухла і зовсім не чує голосу китайського народу та міжнародного співтовариства, які вимагають звільнити Ху Цзя?»

25 січня міністерство безпеки під приводом небезпеки для суспільства, відмовило в проханні адвокатів відпустити Ху Цзя під заставу до початку суду.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...