• Декілька сотень робітників вийшли з протестом до офісу генеральної ради профспілок у Пекіні (фото)

  • Середа, 23 січня 2008 року
21 січня о 9 годині ранку біля входу в генеральну раду профспілок КНР  в Пекіні зібралося понад 400 колишніх працівників промисловості і торгівлі, а також банківської сфери, які приїхали з різних міст Китаю, щоб звернутися з апеляцією.

Ці люди були звільнені зі своїх підприємств, на яких деякі з них пропрацювали все життя, при цьому їм виплатили дуже низьку разову допомогу або не виплатили взагалі. Вони написали гасла «Поверніть нам наші права!», «Ми проти корупції і корумпованих чиновників!»

Як розповів учасник акції, який приїхав з провінції Хубей, ніхто з чиновників не вийшов для спілкування з ними, їхні вигуки і гасла привернули тільки увагу міліціонерів. Близько  10 години  одна за одною приїхали декілька міліційних машин. Міліція силою відтіснила їх убік від будівлі.

Ще один учасник акції з провінції Хейлунцзян розповів, що з їхньої провінції приїхало близько 200 чоловік, але ще декілька сотень не змогли доїхати, оскільки їх вислідили і повернули назад агенти, що займаються висліджуванням апелянтів.

Як розповіли інші учасники акції, підприємства, в яких вони працювали, пообіцяли їм виплатити 8 000 юанів разової допомоги, але в кінці виплатили тільки по 2 000 юанів, у них також немає ніякої пенсійної і медичної страховки.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...