• Yahoo! продовжує співпрацювати з компартією

  • Середа, 13 лютого 2008 року
Американська компанія Yahoo як і раніше сильно фільтрує неугодну комуністичному китайському режиму інформацію, продовжуючи залишатися інструментом КПК для придушення голосу інакодумців і дисидентів.
 
Як повідомив кореспондентові виконуючий обов'язки голови китайської «Нової народної партії» пан Го Чуань, перед китайським Новим роком він написав відкритого листа із звинуваченнями компаній Google і Yahoo в тому, що вони фільтрують інформацію своїх пошукових машин відповідно до вимог китайської компартії. Го Чуань сказав, що після публікації ним цього листа, з ним зв'язалися багато західних ЗМІ, взяли у нього інтерв'ю і широко розповсюдили цю інформацію по всьому світу. У розповсюдженні цього листа також взяли участь активні прихильники демократії і ті, кому не байдужа доля китайців.

Го Чуань розповів: «9 лютого американська компанія Google почала поступово виправлятися і при введенні в пошук мого імені, я зміг знайти вже 307 статей, а декілька днів потому ситуація ще покращала, і по запиту мого імені в Google вже можна було знайти 32 000 статей».

Го Чаунь також розповів, що починаючи з жовтня 2007 р, коли він почав писати відриті листи вищим керівникам Китаю, компанія cn.yahoo.com - китайська гілка американської компанії Yahoo почала повністю блокувати всю інформацію, пов'язану з ним. З одного боку Yahoo принесла свої вибачення родичам китайського кореспондента Ши Тао, який постраждав від репресій після того, як Yahoo видала КПК його особисті дані, а з іншого - ставить фільтр на ім'я «Го Чуань» і не пропускає ніякої інформації про нього. Сам Го Чуань вважає, що таким чином компанія США скоює злочин по відношенню до китайських громадян.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...