• Шанхайські жителі виступають в захист адвоката-правозахисника, якого репресує влада

  • Неділя, 24 лютого 2008 року
Інформація про те, що шанхайського адвоката-правозахисника Чжен Енчуна кілька разів побили міліціонери привернула увагу іноземних ЗМІ та різних організацій. Кілька днів тому жителі Шанхаю стурбовані становищем адвоката, прийшли відвідати його і виразити йому свою підтримку.

Вранці 20 лютого адвоката Чжен Енчуна  31-й раз викликали в міліцію, повернувся додому він тільки після 20 години вечора. Цього дня понад 30 жителів Шанхаю, стурбовані долею Чжена, прийшли до нього додому дізнатися про ситуацію і виразити йому свою підтримку. Вони більше півгодини спілкувалися з дружиною адвоката Цзян Мейлі, яка розповіла, що чоловіка вранці знову викликали в міліцію, і що їхній телефон практично зовсім не працює. З приводу того, що міліція недавно кілька разів побила Чжена, його дружина сказала: «Це просто хуліганські вчинки, якщо він порушив закон, то потрібно вирішувати це законним шляхом, але у нас в країні зараз закони зовсім не відіграють ніякої ролі і нам ні до кого апелювати в свій захист».

Шанхайський правозахисник Фен Чженху розповів, що 19 лютого відвідати адвоката прийшли 11 жителів Шанхаю, біля дверей квартири Чжена їх зустріли 4 міліціонери, які всіх їх сфотографували, а коли вони йшли додому, то міліціонери зажадали їх написати свої імена і розписатися, на що дістали відмову.

20 лютого правозахисник Фен Чженху написав відкритого листа лідерові Китаю Ху Цзінтао, в якому він описав беззаконні дії шанхайської міліції стосовно адвоката.

Впродовж останнього часу адвокат Чжен Енчун займався викриттям незаконних махінацій членів так званого шанхайського угрупування Цзян Цземіня, в яку входять великі чиновники і люди, що займають високе становище в суспільстві. 

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...