• Китайська правозахисниця збирає на вулиці підписи в захист заарештованого Ху Цзя. (Фото)

  • Субота, 16 лютого 2008 року
З недавнього часу правозахисниця з м. Тянцзіна Чжен Мінфан збирає на вулиці підписи із закликом звільнити арештованого в Пекіні правозахисника Ху Цзя. Серед тих, що підписалися, є і партійні чиновники.

Починаючи з січня місяця правозахисниця Чжен Мінфан, яка протягом декількох років зазнавала репресій влади і від биття та тортур майже втратила зір, різними способами закликає людей підтримати рух за звільнення арештованого пекінського правозахисника Ху Цзя. Останнім часом вона з цією метою на вулиці збирає підписи у людей і вже зібрала декілька сотень.

 
Чжен Мінфан, яка не жаліє сил в допомозі своєму соратникові в справі захисту прав людини в Китаї, говорить: «Я продовжуватиму збирати підписи за звільнення Ху Цзя, і хоч навіть це нелегко, але це те, що я реально можу для нього зробити».

З того часу, як в кінці 2007 р. влада заарештувала Ху Цзя у звинуваченні в «спробі державного перевороту», а його дружину Цзен Цзіньєн і їхню маленьку дочку ув'язнили під домашній арешт, на дуже багатьох Інтернет-сайтах з'явилися блоги із закликом звільнити Ху Цзя. На сайті з відеороликами youtube кількість проглядань ролика про Ху Цзя перевищила 25 тисяч, а сама ця тема викликала бурхливі обговорення на форумі.

 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...