• Автобус із студентами впав під укіс у провінції Хубей. Загинуло 6 чоловік

  • Вівторок, 29 квітня 2008 року
Недалеко від м. Сяокан студентський туристичний автобус із 36-ма студентами впав під укіс. У результаті 6 чоловік загинуло, багато хто здобув сильні поранення.

26 квітня керівник групи повіз студентів університету і вищої школи на екскурсію в передмістя м. Сяокан провінції Хубей. Вони їхали на 1 автобусі й 3-х мікроавтобусах. Усіх було 71 людина разом з екскурсоводом. Дорогою назад водій автобуса не впорався з керуванням, і автобус покотився під укіс, урізавшись у дерево. Один студент помер відразу, інші п'ятеро померли в лікарні. 11 студентів здобули серйозні поранення і перебувають на лікуванні в першій народній лікарні Чжуннань м. Сяокан. Інші здобули легкі ушкодження. Цю інформацію повідомила газета Shanghai Morning Post і сайт cnhubei.com.

У повідомленні також мовиться, що викладач, який організував цю екскурсію, зробив це нелегально, не через туристичну фірму, а приватно, щоб самому заробити на цьому гроші. У зв'язку з цим, щоб зекономити, він не оформляв студентам страховок на цю поїздку, тому за лікування тепер вони вимушені платити з кишені своїх батьків.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...