• Англійські репортери взяли інтерв'ю у китайських апелянтів (фото)

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року
23 лютого двоє кореспондентів 2-го каналу англійського телебачення приїхали до Пекіна в нове село апелянтів в районі Шоубаочжуан, де взяли інтерв'ю у китайських апелянтів, які розповіли їм про всі ті несправедливості, з якими їм довелося зіткнутися.

Кореспондентам вдалося більше години поспілкуватися із понад 20 апелянтами, після чого на горизонті показалася міліційна машина і вони з метою безпеки були вимушені припинити інтерв'ю.

Район Шоубаочжуан це нове місце зосередження китайських апелянтів зі всієї країни, що приїхали до Пекіна для подачі апеляцій. Його називають новим селом апелянтів. Апелянти вибрали це місце тому, що там дуже дешеве житло 1-3 юані за ніч.

Апелянти розповіли кореспондентам про їхній нелегкий шлях подачі апеляцій, про їхні життєві тягарі в державі, де немає законного управління і практично неможливо отримати захист від влади, а навпаки влада всіма способами прагне перешкодити їм відстоювати свої права.

Вони також сказали, що напередодні проведення Всекитайського Зборів народних представників і Політичної консультативної ради, зараз щодня до Пекіна приїжджають безліч апелянтів, в надії передати свої звернення керівникам Центрального Комітету КПК.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...