• У Китаї ще на одну годину скоротили показ зарубіжних мультфільмів

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року

Головне управління теле-радіовіщання Китаю повідомило про те, що показ іноземних мультфільмів в Китаї буде скорочений ще на одну годину, а також про те, що введені дуже суворі обмеження на експорт, створення і трансляцію мультфільмів.

14 лютого головне управління теле-радіовіщання Китаю видало «директиву про посилення контролю над трансляцією мультфільмів», в якій вказано 10 обмежень на показ і створення анімованих фільмів.

За повідомленням агентства Синьхуа, ці обмеження введені з метою розширювати показ своєї продукції, щоб своїх мультфільмів в країні транслювалося не менше 70%. Все, що стосується експорту мультфільмів з-за кордону, повинно узгоджуватися з управлінням теле-радіовіщання.

Цяо Гобьяо, колишній доцент пекінського університету, вважає, що в Китаї люди творчості під все більш зростаючим контролем уряду, не зможуть створити хороші мультфільми, оскільки їх заганяють в дуже вузькі рамки цензури.

Китайська письменниця Чжоу Лей, що тимчасово проживає в Німеччині, сказала кореспондентові радіо, що такі заходи китайського уряду говорять про те, що він боїться втратити контроль над свідомістю підростаючого покоління. Адже зараз у дітей стало значно більше можливостей контактувати із зовнішнім світом, але комуністичний уряд все ще веде свою політику строгого контролю, яка не минула і дітей.

Ши Шань. Радіо Вільна Азія

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...