• У Китаї з'явилася фальшива яловичина

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року
Останнім часом проблема безпеки продуктів Китаю стала центром уваги у всьому світі. Після появи отруйних пельменів надійшло повідомлення, що в Китаї з'явилася фальшива яловичина. Це є новим видом фальшивої продукції, після того, як були виявлені штучні яйця в серпні минулого року.
12 лютого, працівники бюро промисловості і торгівлі провінції Цзянсу під час перевірки на одному з ринків міста Суцянь виявили 80 кг фальшивої «яловичини». Після розслідування виявили, що така яловичина зроблена з муки, дешевої шинки і невеликої кількості справжньої яловичини. Вид такої фальшивої яловичини не відрізняється від справжньої. Тільки після розрізу ножем можна побачити, що поверхня розрізу дуже рівна.

Для китайців фальшива мінеральна вода і фальшива горілка вже стали товаром, що часто зустрічається.

Понад 70 % японців відмовилися від китайських товарів

Через появу отруйних китайських пельменів, в Японії вже отруїлися 2700 чоловік. Останні дослідження громадської думки показують, що близько 76% японців сказали, що  більше не купуватимуть продукти китайського виробництва.

Американські спортсмени братимуть продукти з собою на Олімпіаду

Американська газета «Нью-Йорк Таймс» опублікувала статтю, що американська делегація Олімпійських Ігор-2008 в Пекіні годуватиме спортсменів продуктами із США. Олімпійський комітет США проводив дослідження, купивши продукти в магазинах Китаю в 2007 році. Результат  був незадовільним, наприклад, в курці виявлені шкідливі для спортсменів речовини. Крім того, в продуктах міститься безліч інших хімічних елементів, небезпечних для здоров'я людей. Тому Олімпійський комітет США ухвалив таке рішення.

У Південній Кореї виявили китайські ліки, що викликають рак

Південнокорейське бюро з безпеки продуктів і ліків повідомило 4 лютого, що провело дослідження китайських ліків для зміцнення здоров'я, в яких міститься квітковий пилок. Результати показують, що в двох видах ліків містяться речовини, які можуть викликати у людей рак.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...