• Два нових випадки отруєння китайськими продуктами

  • Понеділок, 25 лютого 2008 року
2 людини померло, 136 чоловік госпіталізовано, в результаті отруєння продуктами харчування на Півдні Китаю в містах Шеньчжен і Шанхай. Два випадки сталися 23 і 24 лютого.

За повідомленням газети «Південна столиця», 23 лютого 63 співробітники компанії «Біяті» м. Шенчжен були доставлені в лікарню з отруєнням після того, як вони поснідали в закусочній. 24 лютого стало відомо, що двоє з них померли, 19 поклали на стаціонарне лікування, 42 - під наглядом лікарів. Підтвердилося, що отруєння викликав нітрит діоксид азоту (NO2), що міститься в продуктах або воді.

Через постійні великі черги в їдальні компанії, останнім часом все більше співробітників прагнуть харчуватися в найближчих закусочних, яких там почало відкриватися все більше. Більшість з яких працюють нелегально, без будь-яких вивісок і в них дуже велика антисанітарія.

Після того, як співробітники поснідали в одній з таких закусочних і пішли на роботу, багато хто з них відчув себе дуже погано, у них почалася нудота, блювота, розлад шлунку, біль у животі та інші хворобливі стани. Адміністрація компанії негайно викликала швидку допомогу і  всіх їх доставили в центральну лікарню району Лункан для надання медичної допомоги. В результаті двох не вдалося врятувати і вони померли.

Ні міліція, ні навіть співробітники лікарні не розповіли кореспондентам газети імена померлих або будь-яку іншу інформацію про них, а також що-небудь про їхніх родичів, про виплату компенсації на похорони і так далі Охорона лікарні не дозволила кореспондентам навіть увійти до лікарні, пославшись на те, що їх вищестоящі сказали, що брати інтерв'ю у потерпілих заборонено.

24 лютого о 16 годині в шанхайське управління з контролю за якістю медикаментів і продуктів харчування надійшло повідомлення про те, що в друкарні «Данналі», яка знаходиться в районі Чинбу м. Шанхай відбулося масове отруєння співробітників продуктами харчування, 72 людини доставлено в лікарню. Зараз після вживання ліків їхній стан оцінюється, як задовільний.  

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...