• У Гуйчжоу виник спалах пташиного грипу

  • Середа, 27 лютого 2008 року

Прес-служба міністерства сільського господарства КНР повідомила, що на південному заході Китаю в провінції Гуйчжоу від пташиного грипу померло близько 4 тисяч голів птиці.

17 лютого в селищі Феньї повіту Чженан міста Цзуньї провінції Гуйчжоу почала вмирати велика кількість свійської птиці, що викликало підозру на епідемію пташиного грипу. 25 лютого співробітники Національної лабораторії з контролю над пташиним грипом визначили, що свійська птиця померла від небезпечного для людини пташиного грипу штаму H5N1.

На цей раз від спалаху пташиного грипу померло 3 993 птиці, як профілактика було забраковано 238 364 птиці. Зараз ситуація знаходиться під контролем.

Після спалаху пташиного грипу міністерство сільського господарства разом із владою провінції Гуйчжоу почали організовувати роботи розв'язання ситуації.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, за період із лютого 2003 по 15 лютого 2008 року з 361 підтвердженого випадку зараження людей вірусом пташиного грипу штаму H5N1 у всьому світі 227 випадків стали фатальними.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...