• На хімічному заводі в Китаї сталася аварія. Є жертви

  • П'ятниця, 7 березня 2008 року
На біохімічному заводі в результаті аварії стався витік отруйного газу. 2 людини загинули, більше 200 чоловік терміново евакуйовано з довколишніх будинків. Це сталося 4 березня в м. Ісін провінції Цзянсу.

Місцева комісія з розслідування встановила, що на цьому заводі частина устаткування здається в оренду приватникам, які виготовляють біохімічні компоненти, нехтуючи технікою безпеки, що і призвело до аварії.

За попередніми результатами розслідування з'ясувалося, що 1 березня керівництво заводу підписало договір на оренду устаткування з місцевим жителем. День оренди коштує 1000 юанів (140$). При цьому адміністрація заводу не повідомила про це у відповідні контролюючі інстанції і не отримала їхніх дозволів. Через недостатнє уміння користуватися устаткуванням і ігнорування техніки безпеки, стався великий витік отруйного газу. Орендар і брат його дружини, що працювали на той час у цеху, померли від отруєння. До завершення відновних робіт було терміново евакуйовано більше 200 жителів довколишніх будинків.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...