• Ще двоє людей загинули в результаті репресій в Китаї

  • Вівторок, 4 березня 2008 року

Жінка на ім‘я Цзун Сюйся 22 лютого близько 11:30 поширювала матеріали у м. Вейфан провінції Шансі про незаконні репресії учнів Фалуньгун в Китаї. В цей час її схопила міліція і відвезла у відділення.

Близько 13:00 з відділення міліції її повезли в лікарню, де о 15 годині вона померла. Про її смерть родичам повідомили тільки о 21 годині, при цьому обдуривши їх, сказавши, що вона покінчила життя самогубством, зістрибнувши зі сходів у лікарні. Її супроводжували троє міліціонерів і в самій лікарні в цей час було дуже багатолюдно. Якби вона дійсно наклала на себе руки, то про це знали б багато людей, включаючи і співробітників лікарні, але ніхто нічого про це не чув. Її родичам також не дозволили зустрітися  з трьома міліціонерами, які супроводжували пані Цзун. Родичі також не отримали відповідь на питання навіщо її повезли в лікарню, адже вона була абсолютно здорова.

З цих фактів можна зробити висновок, що швидше за все від биття пані Цзун стало погано і, злякавшись, що вона може померти, міліція повезла її в лікарню, де лікарі не змогли врятувати їй життя.

З часу початку репресій послідовників Фалуньгун в Китаї, дуже часто смерть людини від тортур і биття представників влади видають за самогубство.

23 лютого у в'язниці м. Сиань провінції Шаансі від репресій і тортур помер послідовник Фалуньгун Чжан Чжіцзюн. Родичі, які приїхали, щоб забрати тіло, побачили, що все його обличчя опухле, його майже неможливо було впізнати, а на шиї сині рубці. Побачивши це, родичі зажадали, щоб провели всі юридичні процедури і лише після цього кремували тіло. Але юристи, до яких вони звернулися, сказали, що до них «зверху» вже подзвонили щодо цього випадку і вони не можуть узятися за цю справу. 24 лютого міліція поспіхом кремувала тіло Чжана.   

За матеріалами сайту minghui.ca

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...