• У Пекіні триває «передолімпійська зачистка»

  • Понеділок, 3 березня 2008 року

Починаючи з 20 лютого в Пекіні посилилася хвиля арештів послідовників Фалуньгун. Аналітики кажуть, що це пов'язано з так званою великою «передолімпійською зачисткою» Пекіна і що, скоріше за все, влада видала нове розпорядження стосовно цього. Співробітники численних служб і відомств, із якими вдалося зв'язатися кореспондентові телефоном, під різними приводами відмовилися дати інтерв'ю щодо цих подій.

За повідомленням сайту minghui з 20 по 22 лютого в Пекіні було арештовано близько 20 послідовників Фалуньгун. Нині вони містяться в камерах попереднього ув'язнення. Під час їхнього затримання та обшуку їхніх квартир їм не пред'являли ніяких ордерів.

Кореспондент «Великої Епохи» спробував зв'язатися з міським управлінням громадського порядку, відділеннями міліції різних районів, слідчими ізоляторами і декількома офісами системи адміністративного управління, щоб дізнатися про ситуацію. Але після того, як він представлявся й повідомляв тему, яка його цікавить, йому під різними приводами відмовлялися дати інтерв'ю.

Аналітики вважають, що такі масові арешти, це не випадковість, а, швидше за все, із вищих рівнів керівництва країни прийшло нове розпорядження, яке, дуже можливо, пов'язане з Олімпіадою. Китайська компартія отримала право на організацію Олімпіади, пообіцявши поліпшити ситуацію з правами людини, але фактично вона намагається використати Олімпійські ігри як рятівну соломинку для зміцнення своєї влади, яка дуже похитнула.

Лін Юй. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...