• Апелянт здійснив самогубство в будівлі пекінського суду

  • Середа, 27 лютого 2008 року
У відділі прийому апеляцій пекінського Верховного народного суду апелянт наклав на себе руки, випивши отруту.

Це сталося 25 лютого приблизно о 15 годині. Про випадок розповів апелянт з Синцзяня Юй Куан, який був свідком того, що сталося. Звали його Хуан Юйжун, йому було 49 років. Місцевий агент, що займається висліджуванням апелянтів, побив його і забрав у нього якісь речі, після чого Хуан випив якусь рідину, впав на підлогу і перестав дихати. На «швидкій допомозі» його доставили в найближчу лікарню, але кажуть, що його там не прийняли і довелося перевезти його в лікарню № 307, де він і помер.

Напередодні проведення Всекитайських Зборів народних представників і Політичної консультативної ради КПК щодня великі групи апелянтів приїжджають до Пекіна. Вони говорять, що якщо їхнє питання не будуть вирішені до Олімпіади, то потім невідомо чи будуть вони взагалі дозволені. Тому апелянти хочуть в дні проведення двох зборів КПК зробити ще спробу звернутися до найвищих чиновників уряду.

Також відомо, що заради успішного проведення двох зборів КПК і Олімпіади, китайська влада збирається зробити всі можливі заходи, щоб «очистити» Пекін від апелянтів, правозахисників і дисидентів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...