• У Пекіні почалися облави на апелянтів

  • П'ятниця, 29 лютого 2008 року
Увечері 28 лютого пекінська міліція почала облави на апелянтів. До співробітників правозахисного сайту «4 червня» безперервно надходить інформація про ситуацію від очевидців того, що відбувається.

Інформація, що надійшла співробітникам сайту «4 червня» (день пам'яті загиблих студентів на площі Тяньаньмень у 1989 р.) о 22.55: На повороті до моста Таожань були відмічені машини особливого загону міліції без номерних знаків, а також кілька міліційних машин, два міліційні автобуси, три машини міських контролерів і кілька машин швидкої допомоги, які рухаються у бік району, де проживають апелянти. Дізнавшись цю інформації, апелянти почали розбігатися хто куди. В цей самий час в інший район у передмісті Пекіна, в якому знімають кімнати апелянти, теж приїхала міліція.

23.18: Біля пекінського села апелянтів зібралося щонайменше 4 міліційних автобуси і 4 міліційних машини.

23.24: Апелянт на прізвище Хуан повідомив, що він повернувся сьогодні пізніше звичайного і виявив, що в кімнаті, яку він знімав разом з іншими апелянтами, все перевернуто догори дном. Як він потім дізнався, у них побувала міліція і заарештувала його 7-х сусідів по кімнаті.

Також поступила інформація про те, що 30 арештованих апелянтів поміщено в готелі Лунфен.

Апелянтка на ім'я Ши Ябін розповіла про цей готель: «Коли мене вислідили агенти, що займаються апелянтами, мене замкнули в готелі Шаокан, а потім перевели в готель Лунфен. Зараз у Лунфен привезли ще більше 30 апелянтів. Поводяться там із ними дуже погано, лають і б'ють, а також дуже погано годують».

Ми далі стежитимемо за розвитком ситуації, стежте за нашими повідомленнями.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...