• Концерт колективу «Шеньюнь» зірвано адміністрацією корейського телеканала

  • Середа, 27 лютого 2008 року
Учора в корейському місті Пусан адміністрація державного телеканала KBS, в будівлі якого мав був проходити концерт творчого колективу «Шеньюнь», відмовилася надати залу прямо перед самим початком виступу.

Кілька годин тривали переговори місцевих організаторів концерту з адміністрацією телеканала, але в залі все одно було відмовлено без будь-яких пояснень. На вулиці вже зібралося багато глядачів, багато хто з яких приїхав здалека. Вони були дуже обурені діями адміністрації KBS. Усі квитки на цей концерт були продані за два дні до його початку.

Місцеві жителі та представники різних організацій провели захід напроти будівлі KBS, вимагаючи дозволити провести концерт.

Нагадаємо, гастролі творчого колективу «Шеньюнь», який проводить світове турне по 60 країнах світу, вже успішно пройшли в США, Канаді та Німеччині. Концерт «Шеньюнь» ґрунтуються на п'ятитисячолітній культурі Китаю, включаючи бойові мистецтва й акробатику. Не можна не відзначити, що незалежні виступи цього колективу викликають неприкрите роздратування китайського комуністичного режиму, із чим, імовірно, і зв'язаний зрив концерту в корейському місті Пусан.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...