• Підроблені китайські автозапчастини поставляються в армію Південної Кореї

  • Понеділок, 3 березня 2008 року
З повідомлення інформаційного агентства «Чжунянше», Міністерству Оборони Південної Кореї, стало відомо, що військовослужбовці розкрили факт постачання підроблених китайських автомобільних запчастин в армію Південної Кореї, що загрожує безпеці військовослужбовців.

29 лютого південнокорейська газета «Щоденна газета Східної Азії» надрукувала  на своїх сторінках статтю про цей інцидент. Вищий чиновник з Міноборони Південної Кореї повідомив, що розкритий факт постачання  південнокорейською компанією підроблених автомобільних запчастин для армії з Китаю.

Як повідомляється, в липні минулого року  Міністерство Оборони Південної Кореї уклало договір з однією південнокорейською компанією про постачання 40 видів підшипників для військових машин. До грудня 2007 року ця компанія імпортувала підшипники з Китаю і передала їх для армії Південної Кореї.

Пізніше з'ясувалося, що ці підшипники  виявилися підробленими. При проведенні лабораторних випробувань Міноборони Південної Кореї, встановлено,  що  з 21 показника  18 - не досягають норми.

На  компанію-постачальника   поданий позов до суду.  Міноборони зараз в терміновому порядку  вивозить  назад  підроблені запчастини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...