• Не витримавши тиску китайської компартії, молодий тибетський чернець здійснив самогубство

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 липня 2008 року
Починаючи з 10 березня після кривавого придушення масових акцій протесту тибетців в тибетських районах не ослаблюється рух «виховування патріотичності», здійснюваний китайською владою. В ході цього руху ченців змушують у письмовому вигляді критикувати та «виводити на чисту воду» їхнього духовного лідера - Далай-ламу, а також підписувати різноманітні заяви про розрив із ним усіх зв'язків. 16-річний чернець із монастиря Дедунжи, не витримавши цього тиску, вчинив самогубство, повідомляє радіо Voice of Tibet Foundation.

Монах Цай Жан із тибетського монастиря Каде, розташованого в Дхармсалі на півночі індії, розповів кореспонденту радіо, що 16-річний монах Гесан Чуцзен із монастиря Дедунжи 3 липня здійснив самогубство. Як розповідав його старший брат по вірі, приблизно за 15 хвилин до самогубства Чуцзен сказав: «До монастиря знову прийшли чиновники компартії, неможливо більше так жити».

Тибетський уряд у вигнанні опублікував заяву про те, що 6 липня, в день народження Далай-лами (йому виповнилося 73 роки), у всіх тибетських районах були посилені наряди поліції та солдат. В кількох уїздах у цей день тибетцям було заборонено відкривати магазини, ресторани та закусочні. В деяких районах тибетцям взагалі забороняли виходити з дому і тим більше збиратися разом, а також ходити до храму на молебень. В уїзді Лухо п'яні солдати та поліцейські ходили вулицями та свавільно ображали та били ченців монастиря Лухо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...