ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Більше $11 млрд збитку завдав землетрус у Сичуані основній категорії держпідприємств Китаю

Велика Епоха
Сильний землетрус, що стався 12 травня в провінції Сичуань, завдав великого збитку галузям основної категорії держпідприємств Китаю. Заступник Комітету з контролю й управління державним майном при Держраді КНР Лю Наньчан розповів, що прямий і непрямий економічний збиток підприємствам цієї категорії від землетрусу становить більше $11 млрд, загинуло близько 3600 співробітників цих підприємств. Про це повідомило Центральне агентство новин.

У повідомленні з посиланням на агентство Сіньхуа мовиться, що, за словами Лю, прямий економічний збиток указаної вище категорії підприємств становить $5,9 млрд, серед яких найбільше постраждали підприємства електропостачання і поштово-телеграфні служби. На другому місці підприємства хімічної та бавовняної промисловості.

Окрім цього, непрямий економічний збиток підприємств цієї категорії від невиконаних відповідно до договорів зобов'язань становить $5,7 млрд. На відновлення й спорудження пошкоджених і зруйнованих службових будівель також буде потрібно близько $5,7 млрд.

Лю Наньчан також відзначив, що хоч навіть постраждали тільки окремі підприємства, проте збитку завдано досить великого, особливо підприємствам електрозв'язку, які також дуже постраждали цієї зими під час снігопадів із дощем.

Щодо людських втрат у цій категорії підприємств Лю сказав, що всього загинуло 3586 співробітників, особливо на підприємствах хімічної промисловості, електрозв'язку та ГЕС.