• Сильна засуха на півночі Китаю загрожує дефіцитом зернових у країні

  • Середа, 16 квітня 2008 року
Згідно із статистикою головного штабу в боротьбі з паводками і засухою КНР, за станом на 10 квітня, у всій країні засухи зазнали 18,5 млн орних земель. У північних районах Китаю трапилася найсильніша засуха за останні п'ять років.

Як повідомила газета «Синцзінбао», в період з січня по березень 2008 р. в більшості північних районів Китаю випала найменша кількість опадів за останніх 50 років. Це може завдати великого збитку посівній і майбутньому врожаю. Для весняної посівної на полях дуже мало вологи, земля порепалася, це дуже погано для пшениці.

Північний і північно-східний райони Китаю є базою виробництва зернових у країні. Така сильна засуха загрожує скороченню цього виробництва в нинішньому році.

Начальник китайського продовольчого управління Нює Чженьбан 14 квітня в аналітичному звіті вказав на зростання продовольчої проблеми. Він відзначив, що через скорочення площі орних земель, а також зменшення кількості опадів, дуже важко повністю задовольнити попит населення на продукти харчування.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...