• У китайському зоопарку тигр з'їв відвідувача

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Субота, 5 квітня 2008 року
У зоопарку китайського міста Харбін, столиці провінції Хейлунцзян, тигр з'їв відвідувача, повідомило в п'ятницю агентство Reuters із посиланням на місцеві ЗМІ. Постраждалий, психічнохворий Чжан Ячунь, пішов із свого будинку в Харбіні 24 березня 2008 року і пропав. Його тіло було знайдено п'ять днів потому в клітці з тигром.

Як повідомила місцева газета, від жертви тигра залишилися тільки ноги й череп. Як розповіли виданню батьки загиблого, 37-річний Ячунь страждав на психічне захворювання і "дуже любив тигрів".

Як відзначає агентство, інциденти за участю диких тварин трапляються в Китаї вельми часто. Так, наприклад, у лютому 2008 року цирковий лев відкусив руку 10-річному хлопчикові, а торік на території басейну з крокодилами був живцем з'їдений інший хлопчик.

Місто Харбін було засноване росіянами в 1898 році. Згодом воно перейшло під контроль японців, проте вже за радянських часів було знов захоплене радянською армією і передане Китаю. Зараз Харбін є одним із найбільших міст Китаю за кількістю російськомовних жителів і одним із головних пунктів торгівлі з Росією.

Джерело: Лєнта.Ру

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...