• Близько ста дітей отруїлися молоком у провінції Гуандун

  • Неділя, 30 березня 2008 року

Центр з контролю і профілактики захворювань м. Чжухай повідомив, що протягом двох днів у трьох дитсадках у дітей почалася нудота та інші ознаки отруєння. З'ясувалося, що отруєння викликане молоком з підвищеним вмістом кальцію фірми «Дасянь», яке додали до раціону дітей.

Як повідомила газета «Південне містечко», 26 березня у декількох дитсадках м. Чжухай і Цзянмень у 89 дітей почалася сильна нудота. Після перевірки було встановлено, що у всіх цих дитсадках до раціону дітей додали молоко з підвищеним вмістом кальцію фірми «Дасянь».

Діти відправлені до лікарень, де їм ставлять крапельниці. Мама однієї дитини розповіла, що поки вона вела свою дитину в лікарню, її знудило 4 рази.

Відділ міністерства охорони здоров'я провів первинну перевірку, в результаті якої з'ясувалося, що отруєння у дітей викликала партія молока компанії молочних продуктів «Дасянь», яка була випущена 26 березня 2008 р., розфасовка по 150ml.

Місцева влада оголосила жителям міст Чжухай, Цзяньмень, Фошань, Чжуншань і Гуанчжоу, щоб вони не споживали молоко з цієї партії продукції, оскільки воно заражене і здали його назад в магазини.

У повідомленні мовиться, що компанія «Дасянь» вже визнала, що якість цієї партії продукції погана і принесла вибачення споживачам, а також виразила готовність узяти на себе всі збитки, що виникли у зв'язку з цим інцидентом.

У повідомленні також наводяться слова заступника директора компанії «Дасянь» Су Лісен, який розповів, що як тільки вони отримали інформацію про те, що трапилося, вони відразу ж провели ретельну перевірку всього процесу, починаючи від виробництва і до доставки товару замовникам. За попередніми результатами відомо, що проблема у сировині, яка була використана під час виробництва цієї партії товару. 

Версія китайською

Підписатися:

Коментарі