• Секретні розпорядження китайської влади про посилення контролю над людьми перед Олімпіадою

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Неділя, 23 березня 2008 року
Політичний і юридичний комітет китайської компартії (КПК) видав секретні накази у формі документа під назвою «Поради з підтримки соціальної стабільності та забезпечення безпеки Олімпіади». Цей документ був відправлений до сорока адміністративних офісів КПК провінціального рівня і «Офісів боротьби з Фалуньгун».

У документі містяться накази «інтенсивно вирішувати проблеми», «підсилити контроль діяльності іноземних репортерів, що приїжджають на Олімпіаду», «поліпшити контроль над Інтернетом і текстовими повідомленнями стільникових телефонів» і «вжити суворих заходів стосовно Фалуньгун».
У документі також підкреслюється необхідність «розслідування й контролю» певних груп людей, включаючи послідовників Фалуньгун.

Секретні накази ведуть до більшої кількості смертей

З того часу, як були віддані ці накази, сайт minghui.org безперервно отримує інформацію про нові випадки переслідування послідовників Фалуньгун, включаючи і випадки смерті від тортур.

Нижче наведено деякі з цих випадків.

Пан Чжан Чжицзюнь, послідовник Фалуньгун із м. Наньчун провінції Сичуань, помер 23 лютого 2008 р. у в'язниці Сіань провінції Шаньсі за дивних обставин. Представники місцевої влади повідомили про це його дружину телефоном, але коли вона приїхала у в'язницю, офіційні особи всіма способами намагалися їй завадити побачити тіло пана Чжана. Тільки після того, як вона сказала, що вб'є себе, якщо вони не виконають її вимоги, їй було дозволено побачити тіло чоловіка. Обличчя пана Чжана було набряклим, навколо його почорнілої шиї були видні сліди душіння. Дружина пана Чжана зажадала, щоб було зроблено розтин, і пішла в юридичний офіс, але адвокати сказали: «Уряд наказав нам не ставати на захист послідовників Фалуньгун. Ми не можемо вам допомогти». Наступного дня за наказом керівництва в'язниці тіло пана Чжана було спалене в крематорії.

Пані Цзун Сюся, послідовниця Фалуньгун, проживала в районі Фанцзи міста Вейфан провінції Шаньдун. 24 лютого 2008 р. близько 11.30 ранку до неї додому приїхала поліція і забрала її у поліцейську дільницю Гуанвень. Через 4 години вона померла від тортур.

27 лютого поліцейські з поліцейської дільниці Сіньчжань заарештували пана Ван Гуйміня, послідовника Фалуньгун із м. Тунхуа провінції Цзілінь. Вони відвезли його в трудовий табір Чаоянгоу. Два дні потому (29 лютого), не витримавши тортур, він помер. Йому було 38 років.

1 березня поліцейські з дільниці поліції Янпін, розташованої в районі Пудун м. Шанхая, заарештували 53-річну пані Гу Цзяньмінь, що є послідовницею Фалуньгун. Через менш ніж два тижні вона померла. Рано вранці 13 березня співробітники «Офісу 610»* району Пудун зателефонували чоловікові пані Гу і збрехали йому, сказавши, що у пані Гу були проблеми із здоров'ям, і що вони обіцяють звільнити її після внесення застави. О 15.00 її чоловік знайшов її у палаті реанімаційного відділення місцевого госпіталю. Її очі були збільшені, а з рота текла кров, але ніхто не звертав уваги на її стан. Незабаром лікарі повідомили, що вона померла.

Пан Сунь Гуаньчжоу, 62-х років, послідовник Фалуньгун, проживав у м. Юйчжоу провінції Хенань. 3 березня він обідав у себе вдома, коли шестеро поліцейських увірвалися у квартиру і провели обшук. Після чого вони забрали пана Суня в міський центр затримання. Він помер від тортур сім днів потому (9 березня). Пан Сунь був професором коледжу м. Юйчжоу.

Перед Олімпіадою збільшилася кількість незаконних арештів

З районів Пекіна, де проводитимуться Олімпійські ігри, до 11 березня цього року отримано повідомлення про 156 випадків переслідування послідовників Фалуньгун. З надійних джерел відомо, що, починаючи із серпня минулого року, поліція, виконуючи розпорядження уряду, почала пильніше стежити за послідовниками Фалуньгун. Їхнє завдання полягає в тому, щоб не допустити можливості контакту представників Фалуньгун з іноземними гостями Олімпіади.

25 лютого 2008 р. поліцейські одночасно почали арештовувати послідовників Фалуньгун у багатьох містах провінції Ляонін, таких як Лінюань, Цзіньчжоу, Хулудао, Чаоян, Синчен, Сюйчжун, Паньцзінь, Цзіньчен та ін. Є відомості про те, що координує всі ці дії головне управління поліції провінції Ляонін.

На початку 2005 р. Лю Цзін, заступник директора Національного департаменту поліції, наказав силам поліції повністю знищити Фалуньгун до Олімпіади в Пекіні. Його накази були передані всій системі поліції по всій країні. У березні 2007 р. Чжоу Юнкан, на той час начальник Національного департаменту поліції, також віддав накази знищити Фалуньгун.

Пекінська Олімпіада стала головним «виправданням» для КПК у посиленні переслідування послідовників Фалуньгун.

За матеріалами сайту minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...