• Шеф-редактор гонконзького журналу підтвердив хворобу Цзян Цземіня

  • Четвер, 13 березня 2008 року

У головних китайських органах влади - в новому китайському народному політичному консультативному комітеті (CPPCC) і Національному Народному Конгресі, який зараз знаходиться в Пекіні, - два колишніх китайських лідери, Цзян Цземінь і Лі Пен, не присутні на зборах. Їх незвичайна відсутність породила припущення і розмови.

Деякі люди стверджують, що ці двоє людей серйозно хворі. Цзінь Чжун, головний редактор Hong Kong's Open - відомого журналу, що розкриває секретну інформацію про китайський комуністичний режим, підтверджуючи ці новини для "Великої Епохи", додав, що здоров'я цих людей дуже погане.

«Лі Пен переніс інсульт і згодом його рот був перекошений на одну сторону. Він все ще не видужав, і ніхто не знає, коли він видужає, - сказав Цзінь Чжун. - Його обличчя пошкоджене через цей параліч, таким чином він більше не може з'являтися на публіці. Крім того, Цзян Цземінь також хворий, і не може більше контролювати одну сторону свого обличчя. Він також страждає від недоумства через хворобу Паркінсона». Цзінь сказав, що його інформація отримана з надійних джерел. «Китайський комуністичний режим завжди приховує хвороби, але не смерть. Некрологи публікуються зазвичай протягом одного дня. Вони приховують деталі хвороби головним чином з метою підтримки влади. Так, ці колишні лідери хворі, але не обов'язково мертві, і не обов'язково невиліковні; але це може бути також і довгострокова хвороба. Якщо про хворобу політичної постаті оголосять, то її супротивники, найімовірніше, використають у своїх інтересах її хворобу і завдадуть їй фатального удару, тоді як вона ще слабка», - продовжував Цзінь.

Цзінь Чжун вважає, що до 17-го з'їзду китайської компартії, Сі Цзіньпінь і Лі Кецян були вибрані внутрішнім голосуванням, щоб зайняти місця Віце-голови і Першого Прем'єр-міністра державної ради відповідно.

Вважають, що цей з'їзд доведе до кінця ці два призначення. Що стосується хвороби Цзяна, то вона не вплине на призначення, зроблені раніше, починаючи з Сі Цзіньпіня, який всупереч чуткам не є членом угрупування Цзяна або його близьким другом. «Призначення Сі досить безпечне, тому що його батько був партійним чиновником високого рівня», - підкреслив Цзінь.

5 березня, Прем'єр-міністр Вень Цзябао виступив з промовою на з'їзді, в якій він особливо згадав про сніжне лихо в Південному Китаї. Цзінь вважає, що у виступі Веня не була порушена першопричина проблеми, що витікає з міністерства енергетики, яким управляє сім'я Лі Пена в Китаї.

«Після цієї сніжної бурі Вень зустрівся з п'ятьма головними лідерами з Міністерства електроенергії, включаючи сина і дочку Лі Пена, Лі Сяопена і Лі Сяолінь. Це було на початку лютого, і Лі став надзвичайно параноїдальним. Незабаром після цього, він переніс інсульт», - пояснив Цзінь.

Інший бік цього з'їзду - військовий бюджет країни. Китайська компартія (КПК) виділяє 417.8 мільярдів китайських юанів (58.8 мільярдів доларів) на потреби національної безпеки, збільшивши бюджет на 17.6 відсотків в порівнянні з минулим роком.

"Цей бюджет безпосередньо пов'язаний із стосунками серед керівників партії, Збройних сил і політичної влади. Іншими словами, пропозиція більшої кількості грошей Збройним силам збільшить їхні пільги, для спокуси військових, які дуже важливі для влади. Цим шляхом КПК може підсилити, забезпечити і підтримати свою нинішню владу, і об'єднати свою основу, щоб підняти свій авторитет», - сказав Цзінь.

Лин І. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...