• Розкрита інформація ще про один смертний випадок від тортур в китайських застінках

  • Понеділок, 10 березня 2008 року
Нещодавно стали відомі обставини загибелі послідовника Фалуньгун від тортур в центрі затримання м. Харбіна.

Послідовник Фалунгун пан Хуан Фуцзюнь, 44 роки, жив  в районі Ачен м. Харбін провінції Хейлунцзян. 24 липня 2007 року він був арештований міліцією міської ділянки Сунфеншань і побитий настільки,  що кістки його ніг були роздроблені і зламані. Його помістили в першому обласному центрі ув'язнення Ачен, позбавивши його права побачення з рідними на три місяці. Але 2 листопада 2007 року міліція повідомила його сім'ї, щоб вони відвідали Хуана в обласній лікарні м Ачен. У той час він вже був при смерті.

Його сім'я неодноразово просила, щоб йому було дозволено повернутися додому. Врешті-решт, коли стан здоров'я Хуана став критичним, адміністрація центру дозволила родичам забрати його.

Пана Хуана забрали з центру 4 листопада 2007 р. Він не міг говорити і нікого не впізнавав. 6 листопада 2007 р. близько 8 години вечора його обличчя зблідло, і він помер з відкритим ротом і розплющеними очима. Своїм рідним він не зміг сказати жодного слова перед смертю.

Після того, як пан Хуан помер, «Офіс 610» району Ачен наказав своїм співробітникам обшукати його будинок. Його рідні прийшли на переговори до керівника «Офісу 610» Ван Сяогуана, який пообіцяв, що похоронні витрати будуть покриті за рахунок організації, в якій працював Хуан, а також, що організація в найближчий день прийме їх на роботу, оскільки заробіток пана Хуана був основним джерелом доходу в сім'ї. Ван також пообіцяв батькам пана Хуана і дитині невелику допомогу. Понадіявшись на ці обіцянки, сім'я пана Хуана погодилася відправити його тіло до моргу. Але в кінці виявилось, що ці обіцянки були брехнею.

За таких обставин сім'я пана Хуана відмовилася підписати документи про кремацію, і вони знову почали вимагати розтину трупа. Міліція організувала розтин трупа таким чином, що результати повинні були видати тільки через 45 днів. Протягом цих 45 днів сім'я пана Хуана найняла адвоката і зажадала компенсацію розміром 200 тис. юанів, а також зажадала притягнути вбивць до суду.

Результати розтину показали, що слід на його голові був залишений ударом металевим предметом, серце відмовило, голосові зв'язки і горло пошкоджені, а причиною смерті була серцева і легенева недостатність. Навіть тоді, коли були представлені такі докази, «Офіс 610» району Ачен як і раніше стверджував, що пан Хуан помер в результаті самогубства. Відділення міліції району Ачен повідомило сім'ю пана Хуана, що їм не компенсують збиток, понесений в результаті смерті Хуана.

Сім'я пана Хуана найняла адвоката і коли вони разом з адвокатом прийшли в Управління юстиції, розташоване в районному відділенні міліції Ачен, голова Управління Сі Цзінлун відкликав адвоката убік, і запитав: "Як ви наважилися взятися за цю справу? Ви що не боїтеся втратити ліцензію? Як ви можете виграти справу проти комуністичної партії?" Вони так і не добилися результатів у цій справі.

Родичі пред'явили позов районному відділенню міліції Ачен, Центру ув'язнення, а також «Офісу 610», але досі немає ніякої відповіді, а тіло пана Хуана як і раніше знаходиться в морзі.

За матеріалами сайту minghui.org
Підписатися:

Коментарі