• Численні апелянтки були арештовані на свято 8 Березня (фото)

  • Вівторок, 11 березня 2008 року
У день свята 8 Березня жінки-апелянтки, що приїхали з різних міст Китаю, пішли зі своїми проханнями до офісу всекитайської Федерації жінок. Але оскільки інформація про їхній намір уже потрапила до співробітників органів безпеки, то біля входу до будівлі Федерації на них уже чекало декілька міліційних автобусів і міліціонерів у штатському. Їх заарештовували, як тільки вони приходили до будівлі Федерації.

Як розповів свідок, жінки групами підходили до офісу Федерації жінок, біля якого із самого ранку стояло 6 міліційних автобусів і чергувало близько ста міліціонерів у штатському, які відразу ж садили апелянток в автобуси. Деякі з них, побачивши здалека міліцію, не наважилися підійти й ішли.

8 березня. Міліційні автобуси напроти будівлі всекитайської Федерації жінок, в які садили апеллянток. Фото: Велика Епоха

У свято 8 Березня було арештовано багато апеллянток, що прийшли із зверненням до будівлі всекитайської Федерації жінок. Фото: Велика Епоха

Довідка:

Китайські апелянти - це численні китайські громадяни, що зазнали несправедливого або незаконного ставлення до себе місцевої влади, а також різних організацій, що належать владі. Ці люди подають апеляції до відповідних державних інстанцій у встановленій законодавством формі.

Боячись утратити свої посади, місцеві чиновники всіма силами намагаються завадити апелянтам звернутися до інстанцій провінційного або ж столичного рівня, для цього вони тримають штат агентів, завданням яких є за допомогою залякувань, побиття та навіть арештів й ув'язнень змусити апелянтів замовкнути.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...