• У Тайвані пройшла акція «збору мільйону підписів» у захист прав людини в Китаї (фото)

  • Понеділок, 17 березня 2008 року

16 березня в тайваньському місті Біндун пройшла акція «збору мільйону підписів», яку дуже гаряче підтримали місцеві жителі. Ця акція приурочена до Всесвітньої естафети факела в захист прав людини, яка була почата 9 серпня 2007 р. Коаліцією з розслідування переслідування Фалуньгун (КРПФ) і яка найближчим часом прибуде до Тайваню.

Після того, як Китаю випала честь стати господарем Олімпійських ігор 2008 р, китайська влада пообіцяла поліпшити ситуацію з правами людини, але аж до сьогодні ніяких поліпшень в цій сфері не спостерігається. Навпаки чим ближче початок Олімпіади, тим більше влада підсилює репресії адвокатів-правозахисників, послідовників Фалуньгун та інших груп громадян, включаючи також і криваве придушення в Тибеті. Як же можна і далі терпіти все це і дозволити такому священному заходу, як Олімпіада, пройти в країні, де таке ставлення до людей?

Акцію «збору мільйону підписів» гаряче підтримали і допомогли провести представники двох опозиційних партій Тайваню.

Директор початкової школи Лін Мінчуань, підписуючи петицію, сказав: «Фалуньгун незвичайний! Але я не знаю, як я можу допомогти. Ставлю свій підпис на знак вираження мого голосу в захист справедливості».

Депутат повіту Біндун У Лянчин сказав кореспондентові: «Багато людей знають про те, що китайська компартія репресує Фалуньгун, а також про незаконне видаляння органів у послідовників цієї практики, але багато хто не знає яке справжнє становище в Китаї, вони вважають, що в Китаї йде швидкий економічний розвиток, і навіть сподіваються, що самі теж можуть отримати від цього прибуток. Бажаю, щоб більше людей підписали петицію, щоб зупинити порушення прав людини з боку КПК».


Лі Цзиньи. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...