• Телефони «гарячої» лінії Естафети факела на захист прав людини не замовкають від дзвінків і підтримки з Китаю

  • Вівторок, 15 квітня 2008 року
З того часу, як рух Факела на захист прав людини наприкінці березня ввійшов до Китаю, співробітники центру «гарячої» лінії руху Факела в Китаї отримали безліч дзвінків із Китаю зі словами підтримки та подяки від китайських громадян.

Співробітниця центру «гарячої» телефонної ліній руху Факела на захист прав людини в Китаї пані Тянь розповіла кореспондентам The Epoch Times, що, починаючи з 23 березня, коли в Гонконзі пройшла офіційна церемонія входження руху Факела на захист прав людини до Китаю, із різних провінцій почали надходити численні дзвінки від китайських громадян. Телефонували з провінцій Гуандун, Чжецзян, Гуансі, Шаньдун, міст Тяньцзіня, Пекіна та ін.

Пані Тянь сказала: «Багато людей викачали з Інтернету емблему Факела з девізом і поширюють її на вулицях разом із жовтими стрічками. Зараз інформація про Факел поширюється в Китаї дуже швидко, все більше людей дізнаються про цей рух».

Нижче наведено зміст деяких дзвінків, що відображають загальний настрій більшості тих, хто телефонував із Китаю.

Пан Лю, 40 років, житель провінції Шаньдун: «Я був дуже зворушений, коли вперше дізнався про цей рух. Він дійсно стосується найглибших сподівань китайського народу. Протягом 50-ти років компартія управляє китайським суспільством за допомогою обману й брехні. Скільки я живу, стільки вона мене й дурить. Значення цього руху Факела - це прогрес для нашого суспільства, а заради прогресу потрібно чимось жертвувати. Я готовий допомагати цьому рухові й уже почав поширювати інформацію про нього серед своїх друзів і родичів».

30-ти літній хлопець із м. Шенчжен на прізвище Кан тільки-но побачив на сайті інформацію про рух Факела в Китаї, то відразу ж зателефонував по «гарячій» лінії та сказав: «Я дуже хочу допомогти цьому рухові. Хоч можливості у мене не великі, але заради цієї справи я зроблю все, що в моїх силах».

Пан Чжоу з Тяньцзіня три роки тому закінчив інститут і влаштувався на роботу. Він розповів, що після того, як почав працювати, на свої очі побачив усі реалії китайського суспільства, про які він раніше і не підозрював. За його словами, він побачив, що над Китаєм небо не таке світле, як він раніше вважав, що правлячий режим тисне на людей і не дає їм продихнути, і він сподівається, що на зміну йому прийде щось зовсім нове.

Нагадаємо, що рух Факела на захист прав людини в Китаї проходить у формі розповсюдження основного девізу руху «Єдиний мир, єдині права людини», а також емблеми Факела і жовтих стрічок. Поширюється ця інформація будь-якими доступними способами: листівки, електронні листи, інтернет-форуми і блоги, sms повідомлення, через програму Skype, написи на огорожах, будівлях, футболках і паперових банкнотах, повітряні кульки з емблемою та ін.

Телефони «гарячої» лінії руху Факела на захист права людини в Китаї:

Мобільний: 00886-928477670

Телефони з автовідповідачем: 0011612 85691747; 00886-75219398 (можна залишити повідомлення)

Факс: 00886-3573-7021

Електронні адреси: [email protected] ; [email protected]

Номери програми спілкування QQ: 473544892、239537268、565791146

Версія китайською
Підписатися:

Коментарі