• Китайські міліціонери зламали руку китайському чиновникові

  • Понеділок, 14 квітня 2008 року

Міліціонери застосували грубу силу і зламали руку чиновникові з м. Чаньчунь після того, як він сказав, що записав на мобільний телефон слова співробітників поліції, що викривають їхні незаконні вчинки.

Як повідомила газета «Вечірнє місто», 10 квітня представник Всекитайських зборів народних представників м. Чаньчунь провінції Цзілінь Чжан Чжічун в лікарні розповів про те, що увечері 9 квітня вони з другом пішли в закусочну повечеряти, коли його друг попросив рахунок, виник конфлікт з офіціантом. Після чого із закусочної вийшов молодий чоловік і вдарив його. Вони подзвонили в міліцію і відразу ж прийшли двоє міліціонерів. Але до здивування Чжана ці міліціонери почали брудно лаятися на них і звинувачувати їх. Коли вони зажадали, щоб міліціонери показали свої посвідчення, ті відмовилися це зробити. Тоді Чжан знову подзвонив у міліцію. Цього разу прийшли 4 міліціонери, їх старший пред'явив своє посвідчення і попросив  пройти у відділення міліції.

Чжан розповідає: «Коли ми прийшли у відділення, я розповів цим міліціонерам, що записав на мобільний телефон все те, що мені говорили ті двоє міліціянтів і що це є доказом їхніх неправомірних дій. Як тільки я це сказав, 4 міліціонерів накинулися на мене, вимагаючи віддати їм телефон. Вони сильно притиснули мої обидві руки і в цьому процесі боротьби вивернули і зламали мені руку». Коли міліціянти забрали у нього телефон, то виявили, що він їх обдурив, в його телефоні зовсім немає функції запису. Після того, як йому зламали руку, міліціонери відвели його в кімнату охорони, там у нього стався серцевий напад і його доставили в лікарню, де він зараз і знаходиться.

Його родичі та друзі дуже обурені діями міліції і чекають пояснень з управління громадської безпеки.

Версія китайською

Підписатися:

Коментарі