• Те, що я пережив у китайському трудовому таборі

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 25 березня 2008 року
Жорстокі катування, перенесені чоловіком під час перебування в китайському трудовому таборі Масянцзя протягом двох років, призвели до того, що його руки й ноги більше не можуть нормально функціонувати. Розповідь послідовника Фалуньгун узята із сайту minghui.org

Нижче приведена розповідь постраждалого:

Я живу в окрузі І провінції Ляонін. Перший раз мене ув'язнили в серпні 2001 р. Спочатку міліційні чиновники округу І направили мене в центр ув'язнення, де я провів дев'ятиденну голодовку на знак протесту, і зрештою був звільнений. 28 вересня 2001 р., через сімнадцять днів після повернення додому, мене знову заарештували, і 29 вересня відправили до трудового табору Масаньцзя.

На четвертий день мого перебування в таборі охоронці почали мене катувати. До мене застосовували більше десяти видів дуже жорстоких тортур. В результаті я був понівечений і переніс великі психологічні страждання. Нижче опишу те, що вони зі мною робили:

1. Металевий стілець: мене силою прив'язали до металевого стільця, зв'язавши руки так туго, що я не в змозі був рухатися. Я не міг ні встати, ні сісти, а тільки сидів на крижаному холодному металевому стільці протягом 15 днів.

2. Мої руки були прив'язані до гарячої батареї, тіло було зігнуте. Батарея складалася з п'яти секцій. В центрі її із стіни випирали два сталеві крюки, на яких кріпилася батарея. Мої руки були прикріплені до них. Я не міг ні сісти, ні встати. Було дуже незручно. В результаті руки стали чорно-синього кольору. У такій позиції я знаходився протягом двох місяців.

3. Мої руки були зв'язані за спиною, а потім прив'язані до крюків батареї, мені не давали спати. Так мене мучили протягом двох місяців. До мене когось приставили спостерігати всю ніч, щоб я не заснув. Якщо я закривав очі або падав сонний, то контролюючий бив мене. Від довгого стояння мої ноги сильно набрякли, а на зап'ястях від наручників залишилися криваві відмітки, які видно досі.

4. Мої руки були зв'язані за спиною і прив'язані до труби опалювання. Я міг тільки сидіти на дуже маленькому стільці, витягнувши ноги вперед. Мої руки стали чорно-синіми, і я ледве міг стояти на ногах, відчуваючи гострий біль. Пізніше, вони прибрали маленький стілець і змусили мене сидіти на бетонній підлозі.

5. Мої руки і ноги були прив'язані до ліжка. Мене зв'язали, розтягнувши на ліжку так, що я був не в змозі рухатися. Я відчував біль у всьому тілі. У такому положенні я був зв'язаний декілька днів, протягом яких мені було заборонено користуватися туалетом.

6. Я був прив'язаний до стільця більше трьох місяців в маленькій трикутній кімнаті. У цій кімнаті знаходиться довгий, вузький стілець з низькою спинкою. Мої руки були витягнуті за спиною і прив'язані до спинки так, що я не міг ні встати, ні лягти. Я був там прив'язаний більше трьох місяців.

7. Мої руки були прив'язані до крюка вертикальної батареї опалювання в коридорі. Крюк був розташований на такій висоті, що я повинен був стояти, тільки трохи торкаючись пальцями ніг підлоги. Моє тіло з двох сторін (руки і ноги) знаходилося в розтягнутому положенні протягом тривалого часу, це було нестерпно. Мене піддавали таким тортурам протягом тижня.

8. Я був прив'язаний до холодного радіатора в коридорі. На мені були тільки тонкі брюки. Мене змусили сидіти на бетонній підлозі всю ніч і не давали спати. Підлога була настільки холодною, що я промерз до самих кісток. В кінці я знепритомнів. Так я був прив'язаний протягом десяти днів.

9. Мої руки були зв'язані за спиною, а шия прив'язана до ніг мотузкою. Я був затягнутий так, що не міг підняти голову. Ніхто не в змозі витримати це. Після сорока хвилин цих тортур я обливався потом, і з'явилися проблеми з серцем. Коли лиходії побачили, що я не міг цього винести, вони це припинили.

10. Я був туго обв'язаний мотузкою. Охоронці зв'язали мої схрещені в позі лотоса ноги і руки мотузкою. За допомогою рушника вони притиснули мою шию до схрещених ніг так, щоб я не міг підняти голови. Охоронець люто крикнув: "Я подивлюся, чи будеш ти ще медитувати". Мені не дозволяли користуватися туалетом. Один охоронець топтався по моїх схрещених ногах і бив ногами по голові. Я відчував хрускіт своїх кісток і тріск м'язів і сухожиль. Після семи годин таких тортур мої ноги стали чорно-синього кольору, і я не міг рухатися.

З того часу я практично втратив чутливість у всьому тілі. Я не міг сам доглядати за собою. Моя мати більше місяця доглядала за мною. Мої руки і ноги досі не можуть нормально функціонувати.

Вище я описав те, що зі мною робили за наказом китайської компартії тільки тому, що я був послідовником Фалуньгун.

За матеріалами сайту minghui.org
Підписатися:

Коментарі