• Жителі Шанхаю вітають Естафету факела в захист прав людини

  • Субота, 29 березня 2008 року
280 жителів Шанхаю приєднали свої голоси в підтримку Естафети факела в захист прав людини, яка вже увійшла до Китаю. Вони виразили свою надію на те, що гасло Естафети «Єдиний світ, єдині права людини» увійде до свідомості людей всього світу і стане загальною концепцією прав людини.

Почата в серпні 2007 р., в Афінах Естафета факела в захист прав людини, вже увійшла до Китаю й інформація про неї поширюється по всій країні. Жителі Шанхаю також вже почали брати активну участь в Естафеті, виражаючи таким чином своє засудження нехтуванню правами людини з боку китайської компартії (КПК) і вимагаючи припинити репресії невинних людей, а також закликаючи до бойкоту Олімпіади.

280 жителів Шанхаю підписали відкритого листа, в якому вони підкреслили: «Ми вітаємо в Китаї Всесвітню естафету факела в захист прав людини. Цей факел, символізує світло, мир, справедливість і людинолюбство. Ми хочемо, щоб ці помилкові боги, ці біси, у вигляді ненажерливих чиновників, які роздувають класову боротьбу і міжнаціональну ворожнечу, забралися геть!».

У червні минулого року близько 800 жителів Шанхаю своїми справжніми іменами підписалися під відкритим листом, який було опубліковано на сайтах. У листі було сказано, що наближення Олімпіади не тільки не приносить їм радості, але навпаки, починаючи з 2006 р., всю країну охопило лихо грубого порушення прав людини.

На цей раз жителі Шанхаю заявили, що проведення Олімпіади в Китаї повинно бути радісною подією, що Олімпіада втілює мир, дружбу, єдність, ненасильство, проте фактично відбувається зовсім інше. КПК щосили старається заради своєї пихатості і репутації. Зовсім не звертаючи уваги на життя простих людей, вона вклала в Олімпіаду величезні грошові кошти, а також ще більше почала порушувати права людини китайських громадян, тому жителі Шанхаю заявляють, що вони не хочуть такої Олімпіади.
Підписатися:

Коментарі